Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha felkérnének rá, szívesen...

Ha felkérnének rá, szívesen lennél ruhamodell? Ha igen, milyen fajta ruhákat tudnál elképzelni így magadon?

Figyelt kérdés
Nem felhívás, csak kérdés, és nem elsősorban kifutóra, hanem katalógusokra gondoltam, hogy szívesen látnád-e viszont magad ott.
2023. aug. 25. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nem is vagyok fotogén, másrészt meg 10 éve küzdök binge eating disorderel, szóval nem szeretnék mindenféle toxic hülyeséget hallgatni, meg még durvábban jojózni...pénzért. Ami ugye csak a hab a tortán.
2023. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, semmi gondom nincs magammal.
2023. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sportruhazatot szivesen, izmos vagyok.
2023. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen reklámoznék biciklis gatyát, vagy topot, haspólót, amihez passzol a bicónaci, vagy eleve egy teljes bicós szerkót. De mivel alacsony vagyok, ezért ez kizárt.
2023. aug. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%
Ilyen darkos márkáknak mint pl. Killstar, Spiral, EMP simán. Vagy mondjuk táncruhákhoz.
2023. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!