Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek én csinosnak...

Szerintetek én csinosnak számítok? 24/L

Figyelt kérdés

Rendszeresen sportolok és igyekszem odafigyelni az étkezéseimre is. Szeretek öltözködni, igényes vagyok, viszont a sminkelést nem szoktam túlzásba vinni :D


Mostanában nem igazán jött össze a párkeresés és kicsit elbizonytalanodtam. A környezetemtől, családomtól és barátaimtól mindig megkapom, hogy gyönyörű meg csodaszép vagyok, de ők nyilván elfogultak. Ettől függetlenül most éppen szüneteltem az ismerkedést, szóval kérlek ne bombázzatok privát üzenetekkel.


Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek én az átlaghoz képest valóban szebbnek számítok? Hogyan értékelnétek egy 10-es skálán?


[link]

[link]

[link]

[link]


(Bocsi a rossz minőségért, de messengerről mentettem le ezeket a képeket)


2023. szept. 9. 20:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
78%
Max 7-es.
2023. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%
Erre mondják, hogy "tizenkettő, egy tucat".
2023. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
86%
Az alakod jó, amúgy meg azt mondanám, hogy olyan aranyos, bájos arcod van. Jóval fiatalabbnak tippeltelek volna. Hogy ki szerint az átlaghoz képest milyen vagy, az már egyéni ízlés kérdése, úgyhogy pontozni nem is szeretnék, de nincs baj a külsőddel. Nem hiszem, hogy a külsőd az oka, hogy nem jött össze mostanában a párkeresés.
2023. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
3%
Nem párkeresésre kellene koncentrálni (van értelme egyáltalán annak ilyen világban?), hanem belső stílus kialakítására.
2023. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
87%

24 éves vagy? Én 16-nak néztelek.

Egyébként full átlagos vagy, semmi extra nincs rajtad, amivel kitűnnél a tömegből.

2023. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%

Tested 8

Öltözködés 5

Személyiséged ?

2023. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
98%

6/10

Teljesen átlagos arcra is meg testre is.


A hajad és a fogaid szépek, a homlokod kicsit magasabb az átlagosnál.

Az arcod kicsit pufi, de aranyos. Ha valakinek így látszanak a nevetőráncai már fiatalon is akkor az azt jelenti, hogy vidám, sokat mosolyog.

A szemöldököd szép, eszedbe ne jusson jobban kiszedetni.


A cicid kicsi, de ez inkább előny.


Most még nincs baj, de a combodon meg a fenekeden is látszik, hogy sportolnod kell majd folyamatosan ha nem akarsz később meghízni. Pláne, mert viszonylag rövid a lábad - tömzsibb lányokon kevesebb felesleg is jobban látszik.


A vállad szép formás, de a vállszélességedhez képest nagy a fejed. Én a helyedben csinálnék sok vállizom gyakorlatot. Kicsit szélesebb és gömbölyűbb vállal nagyon szexi lennél.


Szerintem simán fogsz párt találni. Ha hosszú távú kapcsolatot keresnék (és csak a külsőt nézzük) akkor én is kb abból a poolból választanék amiben te is benne vagy.

Szóval ne add fel.

2023. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
91%
Igen
2023. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
75%
Pontozni nem foglak, mert ez egy marhaság, de csinos vagy.
2023. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Cameroon ***** válasza:
73%
9
2023. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!