Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Magyarországon van olyan...

Magyarországon van olyan modellügynökség ami megbízható de nem a következő top modellt keresi, kicsit lazább?

Figyelt kérdés

Magasságom, méreteim jók hozzá viszont nincs “érdekes” arcom amit manapság a kifutókra keresnek (pl különösen nagy szemek v ajkak stb) illetve én inkább hobbi szinten, alkalmi munkának próbálnám ki

Szoktam látni social median akik pl nem olyan vékonyak mint a szakmában előírtak (de nem is plus size, átlagos méretek) és kifutón is ill. fotózásokon is részt vesznek

Valami ilyesmi érdekelne engem is



nov. 28. 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy géllakk magazinokon például teljesen "átlagos arcú" lányok szerepelnek. Vagyis nagyon szépek, de nem karakteresek. Szóval biztos van erre igény. Vagy talán bikini modell? Ott úgysem az arc számít nagyon.
nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!