Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hétvégén megyek egy fotózásra...

Hétvégén megyek egy fotózásra a párommal. Ez lenne az első fotózásom.Göndörítsem be a hajam vagy vasaljam ki? Derékig érő barna hajam van.

Figyelt kérdés
dec. 26. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Arctól és stílustól is függ. De a legjobb irányadó az, hogy: amelyik hajviselettel jobban és felszabadultabban érzed magad. Úgy leszel a legszebb. 🙂

Have fun on the fotózás! 🙂

dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mindkettő jól áll.Kivasaltan szebb a hajam én úgy gondolom.Göndören felugrik a hossz, nem marad meg nagyon szépen a hullám. De göndör hajas fotók, szebbek :(
dec. 26. 20:52
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Mivel nem látjuk az arcod honnan tudjuk melyik áll jobban!? Küld fotót akkor.
dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván valóan egy anonim oldalra majd fel töltök idegeneknek magamról egy fényképet..Gondolkozzunk már..
dec. 26. 21:28
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Egyrészt privát üzenetben is lehet küldeni, másrészt meg gondolkozz mielőtt felteszel egy kérdést amire nem ismerve az arcodat nem lehet megválaszolni.
dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Mi meg látatlanul mondjuk meg, hogy melyik áll jobban... Gondolkozzunk már.

Ha ennyi önbizalmad sincs, hogy eldöntsd hogy érzed magad jobban, hát nem jó életet jósolok semmilyen területen. Sajnálom.

dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Privát üzenetben is ugyanolyan idegen leszel, mint itt. Nem azt kérdeztem hogy melyik áll jobban?! Hanem azt,hogy te pl ha nő vagy hogyan viselnéd a hajad.Erre lettem volna kiváncsi.

Bunkó vagy hatos.Nekem meg ez a véleményem.Jó bunkós életet..

dec. 26. 22:49
 8/17 A kérdező kommentje:
Melyik áll jobban képen, nem az hogy melyikben érzem magam jól.Nyilván mindkettő jól áll ahogy fentebb irtam.Van annyi önbizalmam nyugi. Számodra mi mutatósabb egy fotón mint hajviselet.Ez érdekelt volna. De itt már egyből az van hogy nincs önbizalmam.Atya ég.
dec. 26. 22:51
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

"Nem azt kérdeztem hogy melyik áll jobban?! Hanem azt,hogy te pl ha nő vagy hogyan viselnéd a hajad.Erre lettem volna kiváncsi."

Amelyik jobban áll, amelyikben jobban érzem magam. Hihetetlen, hogy nem érted.

Tarts bunkónak, nekem megfelel bármi ,amit gondolnak rólam. Nincs vele dolgom. Neked van. Magaddal is.

dec. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az alját kicsit beszárítanám, ahogy amúgy is szoktam. Vagy Blake Livelysan kicsit kócos lenne.


A göndörséget kilógja a hajam, a vasalt meg nekem hülyepicsás. És mindenképp half up half down lenne, Bardot-san.

dec. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!