Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha egy lánynak atlagos arca...

Ha egy lánynak atlagos arca van akkor mennyit dob rajta egy jó smink es egy hosszu dus haj es egy jo alak?

Figyelt kérdés
Mert en ez a kategoria vagyok:)
jan. 4. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem biztos, hogy a smink jó irányban dob rajta.
jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Elég sokat.


A nõiesség performatív. Azaz egy csomó dolog amit az emberek klasszikusan nõiesnek tartanak, nem természetes, hanem valami amit csinálsz. Pl egy szép manikûr, frizura, smink, szôrtelenítés, alakfodmálás, magassarkú, ékszerek stb.


Ha ezeket ízlésesen, ügyesen csinálod, mindenképp pozitívabb visszajelzéseket kapsz.


Azonban ha rosszul csinálod mindezt, az álatalában negatív fogadtatásban részesül. Azaz ha eltulzod a szemöldökszedést, túl erõs a smink, túl vagy öltözve, az kétségbe esettnek hat, és már nem tetszik a legtöbb embernek.

jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
Modellkedés szempontból szerintem minimál sminkkel is jól kell mutatnod.
jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Vannak kifejezetten ronda, de karakteres modellek.

Nem kell szépnek lenni, csak érdekesnek és akakíthatónak.



A dús hajról meg annyit, hogy ne félj, nem marad az 😑. Modellként tesznek majd bele mindenféle terméket, össze-vissza szárítják, nyúzzák majd.

Ja és az étkezési zavarok, drogok, éjszakázás miatt a legtöbb lánynak megritkul, kikopik a haja.

jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Eleve relatív, hogy ki mit nevez átlagosnak.

A nők előszeretettel degradálják néhány apró tulajdonság miatt a társaikat vagy magukat. “Túl nagy az orrod, túl sötét a hajad, lóarcod van” - az ilyen kijelentések pedig ugyanolyan súlyosak és rombolóak, mint a rasszizmus. …És ha jobban belegondolunk, tulajdonképpen az is. Pláne itthon, hiszen Magyarország egy európai olvasztótégely.

Ami az egyik kultúrában AZ ideális tulajdonságnak van kikiáltva, azzal egy másikban kifejezetten rondának minősítenek.

Ezért nincs semmi értelme, hogy beskatulyázzuk egymást.


A sminkről annyit, hogy aki nem lesz szebb tőle, az rosszul van kisminkelve. Én mindig akkor vagyok vele teljesen elégedett, ha magamnak csinálom.

Az előnytelen színek és formák, nem megfelelő technikák eltorzítják az arcot, teljesen más emberré alakítanak, és szégyen, hogy sok sminkes végzettségű még mindig nem veszi figyelembe a kliens egyéni adottságait.

Hideg, élénk színtípus vagyok. Amikor egyszer répának sminkeltek egy tonna barnás narancs árnyalattal, sírni tudtam volna, annyira csúnyának láttam magam a tükörben. Mégis fotó készült róla, mert senkit nem érdekelt, hogy mit érzek.

jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A hosszú, dús haj pedig csak előny.

Rengetegen vannak, akinek soha nem lesz egészséges, hosszúra növeszthető haja, bárhogy próbálkozik, mert ez genetika.

Legalább nem kell póthajjal vacakolni állandóan.

jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Modellként élő vállfa leszel, és az kell, hogy a megjelenésed illjen a cég arculatához.



Más modelleket keres a Chanel és más az Alexander McQueen, és mengint mást a Victoria's Secret.


Van egy csomó orosz csaj akik Ázsiában modellkednek, mert ott magasnak, szőkének lenni de szláv-ázsiai vonásokkal kuriózum, de te itt europában sose látod a munkájukat.


Meg aztán ezen belül is fontos a jelleg, kisugárzás.

Van ahova klasszikus szépség kell, van, ahova furcsa megjelenés, van ahol meg gyermeki bájosság kell.

Hogy is van a mondás? Lehetsz te a legéttebb, lelédúsabb barack, ha valaki nem szereti a barackot, nem leszel elég jó neki.



Az se mindegy mit fotózol. Katalógust? Kifutót? Plakátot?



Meg aztán bizony pénz is kell. Mennyire vagy elérhető, tudsz-e ugrani ha hívnak. Az, aki azonnal repül Londonba vagy Los Angelesbe, több melót kap, mint aki "kevésbé megbízható".

jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!