Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Aurora model management,...

Summer2 kérdése:

Aurora model management, valaki erről hallott már? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
jan. 8. 15:32
 1/5 anonim válasza:
Én tegnapelőtt jelentkeztem. Tegnap írtak hogy kiválasztásra kerültem. Felhívom ma vagy holnap aztán kiderül. Nem tudom miről van szó. Téged is kiválasztottak?
jan. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia 1-es! Mi újság azóta? Kérdező?
jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sziasztok! Én is kiválasztásra kerültem múlthéten szerdán. Fel is hívtak telefonon a részletekkel kapcsolatban és ez online stream, ahol bikinit, fehérneműt és body-s ruhadarabokat kérhetnek tőled az élő idejű nézőid. Neked egy moderátor álltali utasítást kell elvégezned. Én ezt nem vállaltam, de ha valakinek van személyes tapasztalata légyszíves írja le.
febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok! Én lassan fél éve dolgozom ott, a vezetőség szuper cuki és nagyon korrektek. Eddig bármit megtudtam velük beszélni ha nem tetszett valami. Nagyon rugalmasak, előre csak egy héttel kell tudnom hogyan megyek majd dolgozni. 6-700 ezret simán megkeresem egy hónapban, de volt ez már 1 millió felett is. Ennyi igazából, nem tudom mit írhatnék még, ha van kérdésetek, akkor írjatok.
febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xXAerrowXx válasza:
Szia 4-es! Kb havi hány óra munkával jön össze ekkora összeg? És csak olyan ruhákról van szó amit a 3-mas írt? Vagy ennél kevesebb ruhát is kérhetnek?
márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!