Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Trendattack, vagy Visage? Mi...

Trendattack, vagy Visage? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron felfedeztek az Angelface-töl. Eléggé pénzéhesek, úgyhogy náluk nem csináltattam portfóliót. Aztán télen írtak a Trendattack-töl. El is mentem egy meghallgatásra, ök nagyon aranyosak, kedvesek és rendesnek tünnek. De nem tudom, hogy mi tévö legyek. Sok munkát szeretnék. De eleinte csak belföldön. A Visage ad belföldi munkát? Fontos lenne!! :) Vagy egy másik jó ügynökségnél próbálkozzak?

2012. ápr. 1. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
azt megkérdezhetem,hogy mi volt a meghallgatáson? visszahívtak? én voltam a visage-nál, és azt mondták,hogy csak külföldön van munka..mondjuk engem nem hívtak vissza
2012. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát bemutatták a céget, mutattak pár munkát, fotóztak, és mondták,h csináltassak portfóliót, mert csak úgy tudok munkát kapni. Ennyi, és felhívtak,hogy mikor szeretném megcsinálni a portfóliómat.
2012. ápr. 2. 16:15
 3/11 anonim ***** válasza:
értem..:) és árat mondtak?
2012. ápr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
aha. :)
2012. ápr. 2. 23:33
 5/11 anonim ***** válasza:
visage jobb szerintem:) vagy ha körülnézel még lehet h találsz olyan helyet ahol ingyen megcsinálják a portfóliódat jobb helyeken így szerintem megcsinálják
2012. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi! :) amúgy ma megtaláltak az attractive-töl. az milyen szerinted? :D
2012. ápr. 3. 19:03
 7/11 anonim ***** válasza:
az attractive és a visage jó, a trendattack gagyi.
2012. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2012. ápr. 10. 22:32
 9/11 anonim válasza:

Mit értesz azalatt,hogy megtaláltak az attractive-től?

Jelentkeztél még régebben hozzájuk vagy hogyan?

Egyébként Visage és attractive a jó!:)

2012. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát úgy értem, hogy megtaláltak facebookon. Írtak,h menjek be,mert látni akarnak.
2012. máj. 28. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!