Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek Ő lehetne gyerekmo...

Szerintetek Ő lehetne gyerekmodell?

Figyelt kérdés

itt vannak róla képek: [link]

[link]



2012. ápr. 19. 18:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen ő tényleg az. Vastag száj, távol álló fogak, igéző szem.. te pedig egy átlagos beképzelt kamasz vagy. Ruhamodellnek talán nem lennél rossz, tinimagazinokban elmegy az arcod... ahhoz hogy igazi modell legyél több kell.
2012. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
76%
nyomorék:D
2012. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
38%
egyébként rút vagy.
2012. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
39%
Kedves (beképzelt) kérdező! Én az egyik legjobb modell ügynökségnél vagyok modell. Hidd el hogy ebben a szakmában nem olyanokat keresnek mint te! Ha ilyet akarnának, akkor simán össze tudnának szedni az utcán több tucat olyan lányt mint te! Ha nekem, szakmabelinek nem hiszel, akkor olvasd csak vissza a kommenteket. Véleményt akartál, meg is kaptad...úgy hogy kérlek törődj bele, mert így csak leégeted magad!!
2013. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jelent meg a link. Az van kiírva: "Ez a tartalom jelenleg nem érhető el".

:(

2013. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

:D

ez te vagy :D

nagyon tudod a méreteit és mért te érdeklődsz?szégyelled magad?

2014. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!