Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek megállnám a...

Csiguusz kérdése:

Szerintetek megállnám a helyem a modell szakmába?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék modellkedni de nem tudom h bele vágjak, merjek-e kockáztatni. Még szeretnék egy kicsit hízni is és úgy 1-2 év múlva tervezem h komolyabban hobbi szinten üzem. Képet privátba küldök, akit érdekelne és az adatokat is:) Nem szeretnék egyből bele vágni egy nagy cégnél, Szombathelyen közelébe lakok de jövőre már ott is tanulok, szóval nem tudtok egy olyan céget ahol érdemes lenne elkezdeni? 14/L

2012. máj. 11. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyelőre a tanulással foglalkozzál. Kezdd a nyelvtannal a hiányok pótlását.
2012. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
62%
pokoli szakma rengeteg "gonosz" emberrel. modnhatni alvilág... ha csontsovány vagy akkor majd alkalmaznak. egyre lejjebb és lejjebb kell majd öltöznöd... biztos, hogy ezt akarod?
2012. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát én nem aktfotózásokra gondoltam:D És anorexiásnak sem készülök, elég vékonynak érzem magam az 54 kg-mal is:D
2012. máj. 11. 22:11
 4/11 anonim ***** válasza:
54 kg jó, ha legalább 172-178 cm vagy hozzá.
2012. máj. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hobbiszinten űzheted, de olyan topmodell, (mint palvin barbiból <3) sosem lesz belőled.
2012. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ugyan, maximum hobbi lehet, de én annak sem ajánlanám, tele van diétával, gonosz emberekkel, elgyötört lányokkal.

Találkoztam olyan lánnyal egy fotózáson aki egész nap nem evett semmi, mert Ő kövér és nem fér bele a ruhába, megjegyzem 50kiló volt kb és 177centi magas...

Az sem mindegy hogy melyik ügynökségnél vagy, mert ahol pénzt kérnek hogy képeket csináljanak rólad az nem profi modell ügynökség.

Nekem van több modell ismerősöm is, ők úgy kerültek be egy-egy céghez hogy beküldtek egy pár képet magukról és ha megfeleltek az ügynökség visszahívta őket, és utána csináltak nekik portfóliót.

2012. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hobbi szinten gondolkodtam én is, semmi képen sem egy munkának(pénz keresésként). Nem vagyok olyan magas sem kb. 167.. de mondom pár év múlva, a tanulás mellett most energiám, időm se lenne. Köszönöm a tanácsokat és az ötleteket is, hasznos volt!:) Nagyon csodálom Palvin Barbarát, de nekem is van szemem és önkritikám is, szóval tudom h nem fogok tudni a nyomdokaiba lépni, de ő se egyik napról a másikra érte el, azt ahol van és h ilyen ismert! Elsősorban a nyelvtanulásra fordítom az időmet és meglátom h alakul majd a jövő. De hobbi szinten nagyon megtetszett ez a szakma és voltam már a város szépségversenyén is és táborba is jártam ezzel kapcsolatban, és a városban van lehetőség a fotózásra is és nyáron elszeretnék menni:))
2012. máj. 12. 13:29
 8/11 anonim ***** válasza:
vicces vagy, vékonynak érzed magad a 167 cm-hez 54 kilóval??? ez komoly? 167 centihez 45-48 kilónak kéne lenned... én 173 vagyok, 48 kiló és így vékony vagyok de nem annyira mint egy modell. komolyan csak néz meg valahol a neten, google a barátod hogy a modellek hogy néznek ki.
2012. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 annnuskaa válasza:
Egyet értek az előzővel!!!! Én 165 cm vagyok 41.5 kg -mal és én vagyok nagyon vékony!!!! De te vagy nálam 2 cm-rel magasabb 54 kg-mal és igen ha modell akarsz lenni ezzel a mérettel az nem fog összejönni de ha elmész egy modellügynökséghez ne hogy azt hidd , hogy azt fogják mondani amit te írtál " nagyon vékony vagyok 54 kg de még hízni akarok" az ügynökség vagy finoman vagy durván elfog küldeni mert nem hiszem , hogy túl normális elképzelés az , hogy 167cm - el és 54 kg-al még híznod kéne!!!!!!!! Én is modellnek készülök és az én súlyom elég kevés de én becslések szerint 175-180 cm leszek. És már most azért sportolok annyit és nem eszek túl sokat mert már most arra készülök , hogy mikor elérem a végső magasságomat ne legyek sokkal több mint 50 kg. Én már idén elajarom kezdeni a modellkedést azért vagyok ilyen sovány meg genetika és a szüleimtől örökölve a testtömeg indekszem is 17. Úgyhogy nem hízni hanem ehez a mérethez legalább egy 8-10 kg fogyni ha komolyan gondolod a modellkedést!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
amúgy annuskaaa v ki hány éves vagy 165 cm-rel?:)
2012. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!