Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért hiszik azt, hogy a...

Miért hiszik azt, hogy a modellkedés könnyű?

Figyelt kérdés
Mondtam a barátnőimnek,hogy modell leszek,ha minden jól megy és meglepődve mondták,hogy az nagyon egyszerű és sok pénzt lehet vele keresni. Én mondtam,hogy ez egyáltalán nem igaz,mert nem lehet milliomosnak sem lenni a modellkedésből és nagyon nehéz is. Szerintetek tényleg egyszerű,mert szerintem egyáltalán nem.

2012. jún. 8. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, mint egy munkahelyen robotolni 90ezerért:D
2012. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milliomos csak 1-2 modell lett belőle.De ők szupermodellek és 30-40-50 évesen is a kifutón pózolnak.
2012. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Könnyebb mint évekig az iskolapadban ülni...
2012. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én úgy szeretnék modell lenni,ha nem romlik az iskolai eredményem ami eddig viszonylag jó. Ha romlást vennék észre benne azonnal abbahagynám.
2012. jún. 8. 14:51
 5/11 anonim ***** válasza:
25 éves korodig kereshetsz pénzt, utazgathatsz, de milliomos nem leszel, ha nem futsz be. Nem könnyű, több órás fotózás hidegben, melegben, kényelmetlen cipőben, ráadásul úgy kezelnek, mint egy húsdarabot. Az egyik barátnőmet felhÍvták, hogy lenne munka, bement, meglátták, hogy feketére festette a haját és elég bunkó módon zavarták el, hogy mit képzel, hogy meri a külsejét változtatni.
2012. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, egy modellnek benne van a szerződésében, hogy nem változtathatja a külsejét, sőt, még a szemöldököt sem szabad szedni, csak középen. Sőt, egy modellnek alapból nem lehet festett haja, se műköröm, piercing, póthaj, tetoválás, stb.
2012. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek nem volt szerződése, portfólió alapján hÍvták be, ami 3 évvel azelőtt készült. Bár nem bánta, mert utána fél évre Thai földre ment dolgozni, havi 1 millióért.
2012. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
komoly szakma...amúgy hol fogsz modellkedni?
2012. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Simán lehetsze milliomos, mivel Magyarországon is vannak olyan ügynökségek, ahol a kezdő órabéred 100Ezer FT majd ha befutsz, egy fotózásér simán el tudsz kérni 1-2 millió FT-ot is...Persze, ehhez kb olyannak kéne lenned, mint pl: Mihalik Enikő vagy Palvin Barbara.. Sok sikert és jó ügynökséget keress, ne félj kérdezni!
2012. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én a Zoom models,Attractive,Clickonmodels-re gondoltam. Még nem jelentkeztem sehova,de pár hét múlva elküldök pár fotót.Remélem összejön. Köszönöm a válaszokat.:)
2012. jún. 30. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!