Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mennyibe kerül?

Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Modell szeretnék lenni már lassan 3 éve. Mennyibe kerülne ez nekem? A portfólióért és a külföldi utazásokért kell fizetni? Ha igen kb mennyit?:O

2012. jún. 10. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

ha nincs ügynökséged, akkor nem nagyon tudsz hol próbálkozni, szóval előbb vegyenek fel valamelyikhez, lehetőleg valami nagyobbhoz, a kisebbeknél nem kapsz annyi munkát hogy megtérüljön a befektetett pénz.

egy rendes portfólió ha simán fotósnál csináltatod akkor kb 100 000 körül van, de egy barátnőm ügynökségnél van, amit ott csináltattak neki az sokkal szebb lett, és az 60 volt. lehet, hogy el kell végezned egy modelltanfolyamot, de csak úgy ne menj el egyre sem, mert az nagyon nem éri meg, semmire se mész vele, de ha egy ügynökség felvesz, és azt mondja jó vagy, csak meg kell tanulnod járni, pózolni stb...az tényleg fontos. a barátnőmnek az 65 ezer volt.

ha kiküldenek külföldre, az meg úgy megy, hogy megelőlegezik neked a repülőt, a szállást, a zsebpénzt, és amit ott kapsz munkát, abból a fizetésedből levonják ezeket, ami azon felül megmarad, azt kapod meg te. (meg persze abból elveszi az ügynökséged is a részét, a külföldi ügynökség is a részét...)

hát remélem tudtam valamit segíteni, de egyébként, tényleg először próbálkozz ügynökségeknél, ha felvesznek, akkor meg úgyis elmondják mi van, ha nem akkor sajnos...

de azért sok szerencsét!

2012. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TaMoka válasza:
Szívesen készítek ingyen portfoliot,hobby fotós vagyok de a képeim mindenknek tetszenek!:-)
2012. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!