Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » ZOOM MODELS. Ismeritek őket?...

ZOOM MODELS. Ismeritek őket? Meg éri velük foglalkozni?

Figyelt kérdés
Egész jó ajánlatokat olvastam az oldalukon,meg rám is irt egyik bookerük,hogy szeretnének meg ismerni élőben.Már rég foglalkoztat a gondolat hogy kiprobálom a modellkedést,el mennyek egy castingra?:D Lehet nem egy komoly komoly ügynökség,de sok a munkájuk,és sok kapcsolatuk van külföldi modellügynöksekkel,és ha igazán jó vagyok a szakmában,akkor máshol is ki probálhatom magam nem? .. nem vagyok valami jártas ezen a téren igaz...de szeretném.

2012. júl. 30. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem! Menj el egy jó ügynökséghez, ők megmondják valóban alkalmas vagy e, ha igen akkor nem éri meg elpazarolni az időt ilyen kis ügynökségeknél
2012. júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ott ha jó vagyok,kapok munkát?:D
2012. júl. 31. 21:33
 3/10 anonim ***** válasza:
én ismerem őket, az egyik csajt, aki intézi az ügyeket. De a lényeg, hogy ha komolyan modellkedni akarsz, ahhoz először kell egy jó minőségű portfólió, amire sajnos neked kell ráköltened. De azért fontos, mert ez alapján választanak a megrendelők. És hozzáteszem, hogy ha csináltatsz egy drága portfóliót, az még nem garancia, hogy munkád is lesz, elég rizikós dolog, amúgy én is most kezdem a modellkedést, ha gondolod, írj priviben, megbeszélhetjük a tapasztalatokat, meg érdekelne is, hogy mi lesz veled:)
2012. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem így van! A jó ügynökségek megcsinálják a saját költségükre a portfóliót, mivel csak olyat vesznek fel akibe biztosak
2012. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

utolsóval teljes mértékben eggyet értek :)

ezt én is tudom amugy.

lehet a zoom nem komoly,de a booker aki fel keresett,az is igy mondta :D


[link]

2012. júl. 31. 23:14
 6/10 A kérdező kommentje:
amugy nem kicsi ügynökség,fennt van magyarország legjobb ügynökségeinek listáján :D
2012. aug. 1. 00:35
 7/10 anonim ***** válasza:
[link] amelyik ügynökségek itt vannak az a top 10 csak hozzájuk menj el! És a ZOOM is köztük van, de inkább Visage vagy ICON
2012. aug. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó,én is az Icon vagy a Visage-hez szeretnék,esetleg a VM-hez...csak ezek az ügynökségek,nem nagyon szokták reklámozni magukat...és nem hirdetnek castingot... inkább ők keresik a modelljeiket :D
2012. aug. 6. 00:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj be hozzájuk! :) Lefelé görgetve megtalálod a címeket és számokat [link]
2012. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tudom hol vannak,és akármikor szolok higy megyek azt mondták hogy szivesen látnak.:D
2012. aug. 6. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!