Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szeretnék modell lenni, de...

Szeretnék modell lenni, de nagyon szorongó vagyok és kicsi az önbizalmam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokan szóltak már hogy milyen magas vagyok, csinos, meg hogy szép a testalkatom, és hogy különleges az arcam, miért nem megyek modelnak.Ténleg elég magas vagyok, de még csak 14 éves. Szívesen lennék modell, de annyira izgulok hogy nem lennék elég jó. A böröm nem a legtökéletesebb, szám se olyan vastag és a szemem is inkább mandula formáju. Nmetudom mit tegyek ( A helyesírásért elnézést, nem Magyarországban lakok)

2012. aug. 2. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esetleg felkereshetnél egy modell céget a képeiddel. Mármint elötte csináltass ilyen portfóliókat. Figyelj láttál te már modelleket smink nélkül ? Nem hiszem. Fele pattanásokkal küszködik, fele ezzel fele azzal. De a smink néha csodákra képes. Küldj be pár fotódat és ők majd eldötik. Ne ítéld magad el addig. :)
2012. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát remélem sikerül majd valami, d emég nem most mer 14 év az szerintem még korai.Hány évesen jó elkezdeni?
2012. aug. 2. 16:37
 3/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Minnél elöbb. Legalábbis ezt tanácsolják a modellügynökségek, mert annál jobban belelehet rázódni, mint pl 20-25 évesen meg ilyesmi. Am 14 éves kortól már ajánlott elkezdeni. Sok modell már 13 évesen is elkezdi. :)

2012. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14-16 évesen érdemes elkezdeni, de vannak kivételek.
2012. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszaitokat :) úgy gondoltam még egy olyan évig ápolgatom magam, sportolok, tornázok, tanulok és 15 évesen lehet jelentkezek valamerre
2012. aug. 2. 16:45
 6/12 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Sok szerencsét! :)

2012. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy :)
2012. aug. 2. 16:52
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg.:)

Sok szerencsét!

2012. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm :D :) De nemtudom baj e az, hogy nem vagyok sovány ( vagyis vékony vagyok)csak nem vagyok az a teljesen csontsovány..
2012. aug. 2. 20:07
 10/12 anonim ***** válasza:
nem baj... a lényeg, h felesleged ne legyen..
2012. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!