Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hova jelentkezzem, mint modell?

Hova jelentkezzem, mint modell?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. 175 cm és 53 kg.

Szeretnék modellkedni, de még nem jött össze semmi.

Több helyre is elküldtem a legjobb képeimet, de semmi.

Mindenki a környezetembe azt mondja, hogy modellkednem kellene, de úgy néz ki, hogy nem olyan könnyű.

Hova adjam be a jelentkezésemet, ahol elfogadják a kezdők jelentkezését és a hely is megbizható



2012. nov. 6. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálam lehet jelentkezni, a "castingot" is én tartom:P


Viccen kívül, személyesen próbáltad? Ha semmit nem reagáltak a képeidre, az nem sok jót jelent. A modellkedéshez nem elég szépnek lenni, különleges arcformákat stb. keresnek.

2012. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bárhol azonnal kapnak az alkalmon, ha valóban szép és különleges vagy. De ha a legjobb képeid láttán semmi reakció, akkor sajnos nem hiszem, hogy több lennél egy átlagos lánynál. Azokból nagyon sok a jelentkező, de nem olyanok kellenek modellnek.

Emellett ha komolyan gondolod a dolgot, akkor érdemesebb személyesen bemenni az ügynökségekhez és úgy jelentkezni.

2012. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha a képekre nem reagáltak akkor bukta, ha látnának benned lehetőséget akkor reagáltak volna még ha kezdő is vagy. Nyílt castingokra elmehetsz de modelleket ma már max 21-22 éves korig keresnek.
2012. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Virág <3 válasza:
Ez a te döntésed !! A lényeg h milyen emberek vannak ott !! :))
2012. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nem jelentkeznek,annak oka van. nem vagy modellnek való. ennyi. ha van benned valami ami megfog egy ügynökséget,akkor kerestek volna.
2012. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy egyik ügynökség sem látott bennem fantáziát, nem tudom.

De az biztos hogy a környezetemben mindenki értetlenül vitatja azt hogy miért nem vagyok modell, amikor arcban és testben is passzolnék.

2012. nov. 7. 14:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Hiába vitatják értetlenül, ha nem értenek hozzá... Ők csak annyit látnak, hogy "szép" vagy, de fingjuk sincs róla, hogy milyen lányokat keresnek modellnek. Ne nekik higgy, hanem annak, hogy egyik ügynökség se jelzett vissza.
2012. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 180 centi voltam és 56 kiló, nekem is mindenki azt mondta, hogy menjek modellkedni, illetve mindenki azt kérdezte, hogy ugye modellkedem.

Sosem értettem, mivel egyértelműen tudom, hogy nem vagyok modellnek való. Nincs különleges arcom stb.

Szóval, ha elküldted a portfóliód több helyre és nem jeleztek vissza, akkor valószínű, hogy nem látnak benned fantáziát.

2012. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

www.allisfashion.com

Ezen az oldalon reklámfelületet biztosíthatsz magadnak =), aztán hátha valaki ügynökségnek megtetszel!

2012. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!