Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szeretnék modellkedni, de nem...

Szeretnék modellkedni, de nem tudom hogyan kezdjem?!

Figyelt kérdés

már régebb óta figyelem az ilyen oldalakat neten vagy olvasok róla ujságokban, kimondottan Palvin Barbarát, mondhatni ő a példaképem :) 177cm magas vagyok, sportolok egyfolytában ugyhogy az alakommal annyira nem lenne gond szerintem(64,7kg), mert nem az anorexiás modellkedés a célom..egyébként még szeretnék szálkásitani. Sokan kérdezték már, hogy miért nem modellkedek? Állitolag szépek a szemeim :) Véleményekre vagyok kiváncsi, és hogy mit ajánlotok? Az első két kép nem mostani, de most csináltam egyet gyorsan webcamerával.

[link]


[link]


[link]


Előre is köszönöm a válaszokat



2012. nov. 28. 18:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az első csak be akart szólni, nem vagy kövér, de modell alkat sem. Az arcod szép. Ha modellkedni akarsz akkor keress fel egy jó ügynökséget. Szerintem lenne esélyed.
2012. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"Az első csak be akart szólni, nem vagy kövér, de modell alkat sem"


Tehát Te magad is elismered, hogy nem modell alkat.

Nincs több kérdésem.


Amúgy tényleg az vagy, szubjektív véleményem, hogy én 60 kiló fölötti lánnyal soha nem kezdenék, és objektív vélemény, hogy nagyon ritkák a 60 kiló feletti lányok. Jó 5 kilóval vagy több mindkét fontos kritériumnál, ezt még meg fogod kapni jóóóóó sokszor, ha tényleg modellkedni akarsz.

2012. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az objektív részt elírtam, ritkák a 60 kiló feletti MODELL lányok.
2012. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
értem szoval nálad az anorexiás lányok jönnek be, ugyanis 60 kilo alattiak azok, főleg 177 cm-el :) A kérdésnél feltüntettem direkt, hogy NEM az anorexiás kategoriába jelentkeznék.De nem veszekedés céljábol irtam a kérdést. Nem értünk egyet, ennyi
2012. nov. 28. 23:03
 5/16 A kérdező kommentje:

[link]

na ő kövér!!!!! és mégis modell ;)

2012. nov. 28. 23:05
 6/16 anonim ***** válasza:
en 178 centi vagyok, 52 kiloval. Es NEM vagyok anorexias. Szimplan csak gebe. van mellem, fenekem, mint a normal vekony emberek.
2012. nov. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
elozo vagyok. Amugy lenne eselyed szerintem, nem vagy kover, csak nehez az izomzatod. :)
2012. nov. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Koszonom :) es te nem modellkedsz? Ilyen alakkal...
2012. nov. 29. 10:44
 9/16 anonim ***** válasza:
178/52, na az már tökéletes :)
2012. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
szerintem nem a testtömeg a döntő, 178 cm-hez 66,3 kg a normális azt mondják. Ez függ az izomzattol és a csontoktól is...és a képek alapján láthatod, én még a sovány kategoriába tartozok(modellek között biztos nem, de mint hétköznapi ember igen)
2012. nov. 29. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!