Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellkedésről tapasztalatok,...

Modellkedésről tapasztalatok, modellügynökségek, stb?

Figyelt kérdés
Milyen modellügynökségeket javasoltok? Mik a tapasztalataitok és véleményetek? Hány éves korban ajánlatos elkezdeni? Tényleg szinte minden modell tönkremegy lelkileg, mert annyira lerombolják az önbizalmát?

2012. dec. 16. 21:00
 1/1 Aurora117 ***** válasza:
Attractive,Visage,Icon,Vm. Én szeptemberben tiszteletemet tettem az Attractive-nál, és azt mondták várjak még egy picit (15 éves voltam, bár azóta betöltöttem a 16-ot). 185 centisen magasabb vagyok egy picit az átlagnál, ezért mondták ne nagyon nőjek, valamint csináltassam meg a fogaimat. De az előnyeimet is megmutatták, viccelődtek is. Mindent összegezve azt mondták érdemes modellkedéssel, de sajnos a magasságom miatt nm igen tudnának munkát adni. :( Amikor kimentem az utcára, úgy éreztem megsemmisültem, egy világ dőlt össze bennem. Előtte csak a kifutókat, sminkeseket, a vakuk villanó fényét láttam, ma már rájöttem, ez tényleg kemény szakma, s csak az erősek maradnak életben. Vicces visszagondolni az egykor bennem lakozó,naiv kislányra,aki bújta a hogyanlegyekmodell.hu-t, aki ész nélkülül fogyózott, aki hosszasan műtermekről ábrándozott :)
2013. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!