Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek jo valasztas a...

Szerintetek jo valasztas a modelkedes?

Figyelt kérdés
Meg eleg fiatal vagyok 13 eves ugyhogy nem tudom,hogy erdemes lenne meg probalni ezt,nagyon szeretnek model lenni ha lehetne mar most el kezdnek modelugynoksegekhez menni de ugy gondolom,hogy meg fejlodnom kene es talan 1 ev mulva kellene meg probalnom.Sokat olvassgattam a modelkedesrol es mindenhol azt irtak,hogy az egy''nagyon kemeny munka,turelem kitartas kell hozza stb stb''nekem nem tunik olyan kemeny munkanak,igaz vannak dolgok amik nehezek lennenek mondjuk a sok utazgatas ide-oda meg ezek de nem olyan veszes szerintem.Szoval a tanacsotokat kernem megeri modelkedni vagy meg sem??

2013. jan. 8. 23:50
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Tudsz egy képet küldeni magadról?
2013. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Cukros bácsi?
2013. jan. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem az utazgatás a nehéz, hanem a munka... például kevesen bírnak ki egy 5 órás fotózást miniruhában mondjuk télen, de ez csak egy példa, nem rég voltam ilyenen, szerencsétlen modellcsajok nem vehettek fel kabátot még szünetben sem, mert tönkretette volna a hajukat. A fodrász meg már ki tudja hol járt. Aztán az egyiknek könnyezett a szeme a hidegtől, ezért kiabáltak vele, mintha ő tehetne róla, a végén már totál idegroncs volt, mert úgy bántak vele mint egy darab szarral. A fizetést meg hagyjuk, sokszor még az utazásra sem elég. Na meg járjál konditerembe, sportolni, úszni, stb, hogy formában legyél, és ezt mindent te fizeted magadnak.

A szupermodelleknek van jó dolguk csak, de az csak akkor leszel ha sok pénzed és ismeretséged van a szakmában.

2013. jan. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

egy ismerősöm régebben modellkedett, volt olyan hogy reggel 8tól este 11ig tartott egy fotózás, szinte végig kellett állnia. Olyan is volt hogy elájult fotózáson mert olyan szűk ruhát adtak rá és meleg volt, vagy bemutatón 2 számmal kisebb cipőt kapott.

A fodrászok általában nagyon kedvesen tépik a hajad mert sietnek és ezt szó nélkül végig kell ülnöd. Esetleg percekig kitartani egy idióta lehetetlen pózt egy kép erejéig, mire a fényeket meg mindent beállítják.

Folyamatosan formában kell lenned, nem ehetsz meg bármit amit akarsz, nem festheted át a hajad sőt még a formáján sem változtathatsz az ügynökség beleegyezése nélkül.

külföldön egy modellapartmanban 3-4 vadidegen csajjal összezárnak, akik a világ 4 különböző országából jöttek.

a fizetés meg kevés.

álommeló, de tényleg.

2013. jan. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó választás... És nem csak azért mert strapás, vagy mert egy bemutató idején akár reggel 8tól este 11ig kell folyamatosan dolgoznod, aztán következő nap szintúgy, hanem mert a korosztályod nagyjából 70% akar modell, színésznő, énekesnő vagy simán csak celeb lenni. De most a modell szakma a nagyon menő, csak mert azt látjátok, hogy Palvin Barbi milyen felkapott, celebekkel bulizik és a csapból is ő folyik, közben meg halálra keresi magát. Aha. És ez 1. És szerinted hányan próbálnak úgy betörni mint ő? Sokan... TELJESEN túltelített a piac, hogy te úgy betörj a szakmába mint amit a TVben látsz kb annyi esélye van, mint hogy megnyerd a lottó 5öst. Maradjunk a realitás talaján.
2013. jan. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Manapság kb. minden harmadik kiscsaj modell akar lenni.
2013. jan. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
btw beszelsz nyelveket jol? ne is gondolj ra, ha nem, mert a sarki bolt fenymasolt szorolapjaig ha eljutsz. true story!
2013. jan. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
54%
persze, hogy jó! *.* mindenhová elutazhatsz, szétkeresed magad, milliók lesznek a bankszámládon, amit csini rucikra, finom kajákra költhetsz, a pasik a lábaid előtt fognak heverni, lányok milliói irigykednek majd rád, halál boldog leszel! Csakhogy ez 100-ból 0,02-nek jön össze. :D
2013. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

és a kokain! kihagytátok a kokaint! érdekes, hogy a modellkedés ezen oldaláról senki nem beszél, pedig hogy ha megnézitek azokat a nagyon híres modelleket, akikkel tele van a média és akikre a kérdező is nyilván követendő példaként tekint, akkor eléggé szembeötlő, hogy mindegyik drogproblémákkal küzd, szvsz a következők miatt:

- nagy nyomás, stressz,

- valahogy az éhséget is el kell nyomni, de ha nem sikerül akkor meg valahogy fogyni is kell,

- bemutatókon pörögni akkor is, ha már olyan fáradt vagy, hogy mindjárt megdöglesz,

- elviselni, hogy (ahogy már felettem írták) úgy kezelnek, mint egy darab szart, de ennek ellenére engedelmeskedni kell és csinálni kell, amit mondanak (nem kérnek, hanem megmondják, hogy ezt FOGOD csinálni),

- elviselni a porig alázást,

- elviselni, hogy a világnak azt kell mutatni, hogy szép vagy, minden rohadtul happy közben meg az önbecsülésedet naponta tapossák porba,

- ha mégis megengednéd magadnak, hogy egy nap nem sminkelsz, jönnek a lesifotók, hogy 'úristen xy hogy néz ki, de gáz',

- miután annyi pénzed van, hogy már wcpaprnak is azt használod, ez szerintem egyenes út a kokainhoz és egyéb kábszerekhez,

- a modellek ha jól tudom 25 éves koruk után már nem nagyon kellenek sehol (tisztelet a kevés kivételnek a régi modellek közül - de erre már pontosan azért nem lesz megint példa, mert telített a piac-az aktuális "árucikkeket" propellersebességgel lehet cseréni), utána elmúlik a hírnév varázsa, üres lesz az élet.


hát ennyi nagyjából. hajrá, biztosan szuper lehet modellnek lenni.

2013. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Az előzőek már leírták, baromi kemény meló, kevés pénzért, kivéve, ha sikeres vagy.(Magyarországon kb. 3 sikeres modell van, szóval nincs túl sok esély befutni.)

16 éves korod alatt nem küldenek kifutóra, fotómodellre nincs kereslet, szóval időd mint a tenger. Ha még 3 év múlva is akarod, leszel minimum 173cm magas, ehhez kb. 50kg, karakteres arccal, jó nyelvtudással, akkor hajrá. Ha nem, nincs miről beszélni. Szóval nem hülyeségből írják, hogy nem éri meg. De ha nagyon akarod, próbálkozz, max. majd koppansz, ha nem jó.

2013. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!