Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek a Gloss Art...

Mi a véleményetek a Gloss Art Media modellügynökségről?

Figyelt kérdés
behívtak meghallgatásra , a regisztrációs díj 4000 ft. Megéri elmennem? Valakinek tapasztalata, információja róluk?

2013. febr. 3. 12:31
1 2
 1/16 Aurora117 ***** válasza:
Mi a fene az a regisztrációs díj??? Nem találtam meg a honlapját, tudsz linket küldeni?
2013. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

www.gam.hu

üzenetben írták ezeket a dolgokat.:

' Regisztrációs díj: 4.000 forint, amelyet a meghallgatás helyszínén szükséges befizetned. E díjfizetés nyomán bekerülsz az adatbázisunkba...' És egy évig minden castingra meg ilyesmikre meghívnak. Ezt takarja elvileg.

2013. febr. 3. 18:20
 3/16 Aurora117 ***** válasza:
91%
Szerintem ezt az ügynökséget hanyagold.
2013. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj! ez az ügynökség NONAME. szóval elég tájékozott vagyok az ügynökségek között, de erről még életemben nem hallottam. És ha regisztrációs díjat kell fizetni, akkor az elég nagy baj....
2013. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat !:)
2013. febr. 7. 18:05
 6/16 anonim válasza:
93%
Én elmentem erre a válogatásra,hisz engem is behívtak!Csináltak rólam 4 db.képet,befizettem a 4000 ftos reg.díjat és azóta nem hallottam felőlük.Pedig azt mondták,hogy egy éven keresztül behívnak castingokra.Na ez nem történt meg azóta sem!Ez volt kb 3 hónapja.Így utólag már levágtam,hogy kamu lehetett az egész,de legalább megtanultam,hogy ahol pénzt akarnak kérni,az KAMU!
2013. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
90%

Nem mind kamu, ahol pénzt kérnek.

Pl. a Csillagmodell nem kamu, s ott is van évi 3 ezer forintos díj. Ez a díj fedezi a fenntartásukhoz szükséges költségeket, stb.. Ők valóban adnak munkát.


Egyébként, kb. két hónapja jelentkeztem a Gloss Art Media-hoz, mert hirdettek egy honlapon, hogy magyar játékfilmhez statisztákat keresnek.Küldtem magamról 3 fotót, s kb. egy hete kaptam választ, hogy beválogattak egy castingra. 18-án fel is mentem. Arra számítottam, hogy majd elbeszélgetnek velem, vagy valami, de csak annyi volt, hogy ki kellett töltenem egy regisztrációs lapot, csináltak pár képet, és ki kellett pengetnem 4 ezer forintot. És ennyi. Ja, és közölték velem, hogy kb. egy hónap múlva adnak választ, hogy bekerültem-e, és kb. egy hét múlva elküldik a képeket. Kíváncsi vagyok. Nagyot csalódtam. Ja, és mondanom sem kell, hogy se számla, se nyugta, semmi.. Rengetegen voltunk, töménytelen pénzt összegyűjtöttek így, a semmire.. Nem ajánlom őket, egyáltalán nem . Én nagyot csalódtam..

2013. ápr. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Én is ajánlom a Csillagmodell Ügynökséget, ők nagyon normálisak és korrektek! Szerintem ahol minden információ fent van a honlapon és a regisztráltakat is kiteszik az oldalra, illetve pár ezer a reg.díj., amit előre megmondanak, az normális cég, de ahol azzal csalogatják at embereket, hogy válogatás, majd megírják hogy bekerültél de fizess, az KAMU! Ezt a céget hagyd a fenébe, és egy normális céghez jelentkezz! A Csillagmodell tényleg jó, hozzájuk én már több embert küldtem és nem csalódtam!
2013. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Modell voltam. Ahol előre kérnek pénzt, az kamu!

Igazi ügynökség levonja az első munkából! (ha tud munkát adni) ha Nem tud, akkor ingyenes volt. A regisztráció is, a közvetítés is és a portfolió is. Semmit ne fizessetek előre!

2013. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 MLKriszta válasza:
6%

Sziasztok!


Én valamikor április környékén regisztráltam a GAM-hoz. Előtte már voltam pár ilyen ügynökségnél, nem valami jó taapsztalatokat szereztem de azt tudom ha minél több helyen bent vagy akkor nagyobb az esélyed a munkákra. Szóval elmentem hozzájuk és elég profiknak tűntek. Egy játékfilmhez hívtak be statisztálni. Készítettek rólam egy rakás képet állva ülve meg mindenféle beállításban aztán meg még egy videót is csináltak rólam. Abban magamról kellett beszélni hány éves vagyok mik a terveim mit sportolok meg ilyesmik. Kb 15 percig foglalkoztak velem. A regdíj az 4 ezer volt. Viszont elmondták hogy nem 1 évre van hanem amig vissza nem mondom és jutalékot sem kérnek a munkák után azt ők külön intézik a megrendelővel szóval nem veszik le az embereket 10-20%-ra. Na gondoltam ez így oké meglátjuk. Kb rá 1 hónapra egy másik cégtől kaptam meghívót hogy ők ajánlottak be a castingjukra elküldték nekik a képeimet. Elmentem arra is, aztán ott beválogattak egy kisfilmbe. Utána még 2 munkát kaptam azóta tölük, a fizomból nem vontak le semmit, ugyhogy nem csalodtam. Ajánlani tudom őket :-)

2013. dec. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!