Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Dadogó modell? Bővebben lent.

Dadogó modell? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és mindenem meg van a modellkedéshez, csak dadogok. Ami azért rossz, mert a castingokon beszélni kell, ugye. És marha nagy szívás, mert a nevem P-vel és Cs-vel kezdődik. Szerintetek mit csinálljak?

2013. márc. 4. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
magyarázd meg hogy miért hiszi egyre több 14-15 éves lány hogy nekik modellkedniük kell
2013. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

nekem az lenne a kérdésem hogy, mit csináljak ha nem tudok úszni, de szeretnék úszásban indulni az olimpián, és a nevem is D-vel, meg B-vel kezdődik, segítsetek, mert én egyedül nem tudom megoldani


(kérdésre kérdéssel válaszolván)

2013. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves első!

Miért írtál olyat, amire senki sem kíváncsi? Attól még, hogy szerinted így van, menj ki az utcára, és kérdezd meg a 14-15 éves lányokat. Ha nem az van amit mondtál, akkor lehetőleg ne itt oszd az észt.

Kedves második!

Azért mondta, hogy P-vel és Cs-vel kezdődik a neve, mert neki azt nehéz kiejteni.


Válasz: Nem baj, mert a meghallgatáson beszélni kell, de a fotókon és a kifutón nem.

2013. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3

felsőbbrendű intelligenciát talámtam

2013. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kedves harmadik,olvasd el az oldal kérdéseit,minden nap van legalább 3 olyan kérdés hogy hogyan lehetne modell,az észosztást te csinálod,én csak kérdéssel feleltem egy kérdésre
2013. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aurora117 ***** válasza:
én voltam màr személyes talàlkozòn egy ugynokségnél ,és fontos a fejlett kommunikàciòs készség
2013. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Én meg énekes szeretnék lenni, pedig tudom, hogy nem lehetek az. Minden harmadik lány modell szeretne lenni, ettől függetlenül mennyi lesz az?
2013. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!