Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Láttatok ebben rovatban olyan...

Láttatok ebben rovatban olyan csajt már aki közzétette a képét h modell akar lenni és tényleg kinézett v. hogy?

Figyelt kérdés

csakmert én nem. :D

nemtom miért akar mindenki modell lenni.



2013. márc. 20. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Az arca még hagyján néhánynak, de egyik sem akarja elhinni, hogy nem létezik csak fotómodell, és hogy 173cm alatt teljesen esélytelenek, csak pattognak, hogy márpedig IGENIS ők nagyon jó fotómodellek lennének, anyukájuk/barátnőjük is megmondta.
2013. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja, ez az egyik dolog, sok itt teszi magát a százhatvan centijével h ő modell kar lenni, lehet-e... és mikor megmondják neki h nem, fel van háborodva.
2013. márc. 20. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
jaa, tök gáz :D azt hiszik, hogy a modellek élete csupa boldogság, meg semmit se kell csinálniuk. hát nem így van.
2013. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer láttam nagyon szép lányt, ő azt kérdezte, hogy lenne-e esélye szépségversenyen vagy modellként. Modellnek azt hiszem, elég alacsony volt, de egyébként nagyon szép volt.

Engem is nagyon idegesítenek ezek a kérdések. Amikor valaki beírja, hogy "X centi vagyok Y kiló, lehetek modell?", azt csókolom, se kép, se semmi. Igen bammeg, te leszel a következő Kate Moss. Nem értem az ilyeneket.

2013. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a szánalmas, amikor valaki ezredikként írja ki ugyanezt a kérdést, de mindenki csak ugyanazt tudja válaszolni. Mellesleg modellekből Dunát lehetne rekeszteni, és nem értik meg, hogy ők nem azok a különleges kivételek, mint a filmekben.
2013. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!