Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hi. Tudom, rengeteg ilyen...

Hi. Tudom, rengeteg ilyen típusú kérdés van és nem is muszáj válaszolni ha már nagyon unjátok. Lehetek modell?

Figyelt kérdés
Szimpla kíváncsiságból kérdezem. 171 cm magassággal lehetek-e modell pár éven belül? Jelenleg 13 éves vagyok, de modellkedni 14 évnél fiatalabban nem szeretnék. Testemről adatokat (mell, csípő, derék) azért nem adok meg mert még úgy is változni fogok. A súlyom jelenleg 55 kg körül van, de nyáron 50-re vagy 48-ra le szeretnék menni. Főként arra lennék kíváncsi h az arcom alapján lenne-e esélyem. Ha valaki TÉNYLEG TUD SEGÍTENI akkor privátban küldök képet. Csak lécci semmire ne használjátok fel és ne tegyétek közzé. Köszönöm

2013. máj. 17. 18:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szivesen válaszolok mert a barátnőm is modell.
2013. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj fogyni,171 centihez az 55 még pont jó,50 kiló már kevés lenne.

egyébként küldhetsz képet.

2013. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
Szia:)Az a helyzet,hogy az írtaid alapján rögtön elkezdtelek magamhoz hasónlítgatni mert én vékony magas vagyok. 15 éves,173 cm és most 55 kiló.Te pedig 13 évesen...Nem mintha baj lenne csak ugye modellnek készülsz.Amúgy szerintem még nagyon fiatal vagy de küld egy képet,hogy megálapíthassam,hogy van-e egyátalán értelme:) kiváncsi vagyok.
2013. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
13 éves gyerek vagy, miért akarsz egyáltalán dolgozni? A modellkedés nem egy jó munka, nehéz, sok pénzbe kerül, elveszi a szabadidőd. 55 kg-al már így is vékony lehetsz, ha tovább fogysz annyit érsz el hogy beteges leszel és nem hogy egy több órás fotózást nem bírnál ki, de a tested sem fejlődne ki normálisan. Gyerekmodelleknél még nincsenek óriási elvárások, gyakorlatilag bárki lehet az, szóval te is. De tényleg nem ajánlom.
2013. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
majd kommentben vagy üziben válaszoltok? tudom, nem vagyok a legszebb (sőt már inkább csúnya) de azért válaszoljatok őszintén:)
2013. máj. 17. 18:38
 6/24 anonim ***** válasza:
nekem küldhetsz képet. ;)
2013. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
ÉN IS NAGYON KÍVÁNCSI VAGYOK!! LÉCI KÜLDESZ??? 14/L
2013. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szia küldjél csak
2013. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

szia

Az arcod alapján igen

2013. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszát:)
2013. máj. 17. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!