Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetnék modell? Szerintetek?

Lehetnék modell? Szerintetek?

Figyelt kérdés
40 kg vagyok, baromi hosszúak a lábaim 152 centi vagyok azt hiszem, hosszúkás arcú, majdnem seggig érő a hajam, barna hajú-szemű... Sokan mondták már, hogy modell alkat vagyok, meg hogy van is tehetségem hozzá... Képet nem szeretnék küldeni..

2013. máj. 20. 00:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak 173 cm fölött lehetnél modell, ráadásul 152 cm-vel kétlem, hogy olyan hosszúak lennének a lábaid.
2013. máj. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
12 vagyok , bocs ha nem írtam le
2013. máj. 20. 01:02
 3/13 anonim ***** válasza:

"baromi hosszúak a lábaim 152 centi vagyok azt hiszem"

- a egyik kiüti a másikat (állítást)

- kép nélkül nem tudom mit vársz...talán privátban küldjél akkor, ha kíváncsi vagy az emberek véleményére...ha modell lesz belőled, akkor sem hagyod majd h fotózzanak? LOL


- szerintem nem...de annyi szép és rendes szakma van, miért akar manapság mindenki modell lenni?

2013. máj. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. máj. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok !!!!!
2013. máj. 20. 01:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Még csak 12 vag, egy kislány ilyenkor mindenki modell akar lenni, majd elnövöd.
2013. máj. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
mit akartok? simán lehetnek hosszúak a lábai, ha nincs felső teste és a lába után rögtön a nyaka kezdődik :D
2013. máj. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Sztem úgyértette hogy viszonylag nagyok a lábai, a magasságához viszonyítva, most minek kell állandóan oltani...

Egyébként nem hiszem, 12 évesen nem tudom mit vársz, de ha küldesz képet akkor megmondhatom hogy majd a késôbbiekben lehet-e esélyed (ha nem változol sokat az évek során).

2013. máj. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kis 12 éves tökmag vagy azt modell akarsz lenni ? hahaha


Megtiltom.


Gondolom a szüleid is megtiltották, ha értelmes emberek.

2013. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ilyen korban minden vékony kislány modell akar lenni.

Viszont... Örökös kegyetlen éhezés, beesett arc, tonna smink, kényelmetlen, hordhatatlan, 20 cm magas sarkú cipők, sokszor borzalmas ruhák... Erre vágysz? A modell szakma nem olyan csilivili, ahogy a kislányok gondolják.

2013. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!