Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A vékony alacsony lányok...

A vékony alacsony lányok miért nem lehetnek modellek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Mert nem mutat rajtuk a ruha.
2013. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok,alacsony.És hát tényleg nem mutat rajtam úgy a ruha,mint mondjuk az egyik barátnőmön,aki vagy egy fejjel magasabb mint én,és ugyanolyan vékony-mint én.
2013. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vékony is? alacsony is? oh, az ilyen 46 kilós csajszi a mocskos fantáziájú férfi álma..


kit érdekel, hogy nem modell? vékony és alacsony! ez a lényeg.

2013. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak alacsony modellek,viszont ők nem kifutó modellek hanem fotó modellek..Katalógusokban láthatod őket:)ha szép vagy ezt is választhatod:)23l
2013. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Én vékony vagyok és alacsony, de jól mutatnak rajtam a ruhák. Kifutón is modellkedtem már. Van esély az alacsony lányoknak is. Én 158 cm vagyok.

17/L

2013. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre gondoltam én is!
2013. máj. 22. 22:46
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
katalógusokban sokkal több a babérra váró statiszta és reklámszínész mint modell. a modell magas és kész. hogy miért? mert annak kell lennie. ha elmész egy szar ügynökséghez az szerződtet így is, meg csinál neked képet, de csak súlyos összegek ellenében viszont munkát nem fogsz kapni.
2013. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem van esélyük az alacsony lányoknal is, csak legyen szebb és vékonyabb mint egy magasabb
2013. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!