Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mit érdemes tudni egy szépségv...

Mit érdemes tudni egy szépségverseny előtt?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnék elindulni egy szépségversenyen. Kérdezem azokat akik voltak már ilyenen, hogy pontosan hogy is zajlik ez az egész? A koreográfiát nagyon nehéz megtanulni (mármint nekem akinek úgymond nincs előképzettsége)? Nincs olyan , hogy kifütyülnek meg ilyenek? (Mások szeretnének lebeszélni róla és ilyenekkel riogatnak, én meg már tényleg kezdek elbizonytalanodni.) Szóval bárkinek bármi tapasztalat, rossz/jó élménye van, kérem ossza meg velem , hogy jól meggondolhassam, mire is vállalkozok.

Köszönöm


2013. máj. 25. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Én már vettem részt nem egy nem kettő szépségversenyen. Az első és legfontosabb dolog: ÉREZD JÓL MAGAD! A második: BARÁTKOZZ! A koreográfiát nem lesz nehéz megtanulni, csak figyelj mindig az instrukcióra. Nem fognak kifütyülni akárhogy nézel is ki. Nekem csak jó élményeim vannak a szépségversenyekkel kapcsolatban. Ha van még valami kérdésed van írj nyugodtan privátot!

17/L

2013. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!