Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Tudtok mondani olyan ügynökség...

Tudtok mondani olyan ügynökséget ahol nem kérnek pénzt és nem náluk kell csináltatni a portfóliót? (láttam olyat ahol kötelező volt az ott készített)

Figyelt kérdés

Mielőtt jönnétek azzal hogy megint egy buta lány aki így akar meggazdagodni:nincs különösebb vágyam arra hogy ebből éljek,de egy barátnőm régen modellkedett,kezdőként is egész jó fizetést kapott,de bezárt az ügynökség,így oda nem tudnék menni,viszont kapok tanulmányi és szociális(félárva vagyok) ösztöndíjt is ha pedig sikerülne szereznem mellé pénzt akkor végre elmehetnék albérletbe.

A következő amibe szeretnek belekötni:nem,nem vagyok egy beképzelt tucat lány,régebben mér kért fel ügynökség,de akkor még nem gondolkodtam el a dolgon,igen,tudom hogy rendes munkát kéne vállalnom,dolgozok is,de iskolaidőben alig kapok havi 20ezret mivel messze lakok az iskolától nem tudok sokat dolgozni,így gondolom érthető hogy miért kéne az albérlet és akkor itthon sem kéne költeni rám.

Előre is köszönöm az értékelhető válaszokat!



2013. aug. 6. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
icon, visage, vmmodel, attractive :)
2013. aug. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ugye ezek ingyenesek?:)
2013. aug. 7. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:
igen. naluk ha latnak benned fantaziat es az adottsagaid meg vannak (ellenkezo esetben nem vesznek fel az ugynoksegbe) nem kernek penzt a felkeszitesedert, mert csak olyanokkal foglalkoznak akik tenyleg jok..:)
2013. aug. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Közben egy másik ügynökségtől jött értesítés, hogy megfelelek és utána jött a de:évi kötelező tagsági díj és egy teljes portfólió az árával:/

2013. aug. 8. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez melyik ugynokseg, ha szabad tudnom?

Amugy probalkozz azoknal, amiket fentebb irtam:) Ne fogadd el ezt az ajanlatot....mindenkit felvennenek csak fizessen...ezek a legrosszabb ugynoksegek...

2013. aug. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
legfontosabb: ha egy ügynökség pénzt kér bármiért, akkor már rossz úton jársz. A profi (és ez nagybetűs PROFI) ügynökségek belefektetnek az általuk felfedezett modellekbe pénz és energiát. Persze ezt a pénz a munkáid utáni keresetedből levonják majd. De ez pont így működik külföldön is, kifizetik a repjegyet, biztosítanak szállást és heti zsebpénzt is, amit utazásod végén levonnak majd a jövedelmedből.
2013. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!