Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modell szeretnék lenni....

Modell szeretnék lenni. Milyen magasság kell 13 évesen? Nem akarok várni minél hamarabb el szeretném kezdeni a modellkedést mit tegyek hogy minél hamarabb elérhessem célomat? Nem akarok lemondani erről az álmomról

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,150 cm,40 kg

-szeretek pózolni,fotogén vagyok.



2013. aug. 14. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Túl pici vagy..barátnőm is ennyi idős és 175 cm felett van

Max fotómodell lehetsz, de ahhoz meg fiatal vagy

2013. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nagyon picike vagy es fiatal is. Lehet hogy orokolted, ezert nem is leszel olyan magas..az egy dolog h fotogen vagy, en is szeretek pozolni, 170cm vagyok de.tudom hogy sose leszek modellxd de azert meg barmi lehet!:)
2013. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Túl alacsony vagy hozzá.173 centinél nagyobbnak kell lenned. 13l
2013. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

off: :( Ilyenkor olyan sz.r érzés fog el,hogy minden 3. kis/nagylány modell akar lenni,mert "ez az álma". Tudjátok gyerekek nagyon kevés modell fut be, és akik nem futnak be (palvin) azok csórók, és nem tokióba viszik őket fotózni, meg a gucci ruhákban parádézni... Arról nem beszélve,hogy a legtöbb sima lehúzás, otthagysz rengeteg pénzt és még aznap kidobják a kukába a fotóidat...

Ne legyetek már hülyék.

On: amúgy meg ha nősz vagy 25 centit...

2013. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

13-14 éveseknél már 168-170 centi a minimum, 14 év felett pedig a 173 centi lányoknál, nem írtad, de gondolom az vagy.

150 centivel már nem valószínű, hogy valaha is leszel elég magas a modellkedéshez.

De küldj néhány képet valamelyik ismertebb ügynökségnek, ha behívnak személyesen castingra, akkor talán van esélyed, ha nem, akkor sírj két napig, aztán lépj tovább, ha pedig véletlen 25 centit nőnél két év alatt, akkor visszatérhetsz a kérdésre.

Viszont ha bárhol is pénzt kérnek a portfóliódra, akkor tudd, hogy semmi esélyed és csak le akarnak húzni.

Tudom, kemény ez így, és nem ezt akartad olvasni, de inkább tudd, mire számíts. Ha ennyi kis segítő kritikát sem bírsz eltűrni, akkor amúgy sincs semmi keresnivalód a szakmában.

2013. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nagyon sajnállak de tényleg nem lehetsz ilyen magassággal modell:( jelentkezz néhány év múlva fotómodellnek én is annak fogok készülni:)

168cm/15L

2013. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg nem lehetsz modell. Van egy egzotikus modell osztálytársam, 174 cm magas, mégis elutasítják sokszor, mert alacsony.

A "fotómodellkedésről" : Jobb ügynökségeknél nincs ilyen. Egy modell kifutó és fotómodell egyszerre. Kisebb ügynökségek hirdetnek fotómodell munkákat, meg lehetőséget. 1. A rosszabb ügynökségek lehúznak anyagilag, kifizettetnek 100-150 ezret portfólióra, meg tanfolyamokra, tesztfotózásra ( mindig van vmi indok), amit munka szinte sosekövet, max piti reklámok... 2. esetben van személyes tapasztalatom is, vannak a bosszantó cégek, akik castingokra hívnak be, meg beetetnek mindennel, de a valóságban semmi sem történik. ( Velem egy ügynökség 14,5 évesen beszélt meg castingot, de folyton lemondták, na most 16 leszek, casting nem volt, de engem már nem izgat, mert komolytalanok.)

Amúgy a modellséghez rengeteg minden kell, így csak nagyon kevesen kerülnek be, de egyet ne felejts el: a modellek nem szépségük miatt kerültek be a szakmába, hanem megfeleltek kritériumoknak ( min 173 centi, vékony, hosszú lábú, max 90es csípőjű, nem túl nagy mellű, szimmetrikus, csontos, jól sminkelhető az arca, a bőre-haja tökéletes, a fogai is szépek, a szülei engedik utazgatni, min középfokú angolt beszél, viszonylag érett, komoly gondolkodású ( nincs cigi, pia, terhesség, botrány, drog), nem beképzelt, de magabiztos és kedves, külsőleg totál természetes ( nincs tetkó, pc, festett haj, vékony szemöldök, műköröm, nem szolizik, természetes a bőre) És még tuti kihagytam egy pár dolgot, de tény, hogy rengeteg mindent néznek egy profi ügynökségnél.

Nyugi, modell valószínűleg nem leszel ( bár glamour, reklám, statiszta lehetsz később), de amodellek általában totál unalmas, átlagos lányok, akik külsőleg átalakíthatóak, belsőleg pedig teljesen átlagosak.

2013. aug. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Aurora117 ***** válasza:
a langaloéta 150 cm-del nyugodtan lemondhatsz ezen ambíciódról ;)
2013. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudod mi nem azért vagyunk itt, hogy össze törjük az álmaidat. Mert ha 13 évesen 150 centi vagy, és az álmod a modellkedés már valakinek rég meg kellett volna tennie, helyettünk.

13 éves vagyok, 173 centi. És nem bántás kép, de ha én írnám, ki hogy modellkedni akarok akkor max megkérdezik, hogy hány kiló vagyok/ hogy nézek ki, de a gondolatmeneted a centidhez már bocs de bután hangzik.

De szerintem 150 centivel nem sok keresni valód van a modellke világában...

13 évesen meg minimum 2-3centit max 5-6 centit fogsz nőni.

Egyetértek az 5. válaszolóval, sírj el 200 papírzsepit, aztán fejtsd el minél hamarabb...

2013. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ám az nem igaz, hogy 13 évesen még max. 2-3cm nőhet az ember. Az ember 21 éves koráig nől:)
2013. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!