Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lányok, akik modellek akartok...

Lányok, akik modellek akartok lenni, nem féltitek az egészségeteket?

Figyelt kérdés
Olvassátok el ezt: [link]

2013. okt. 3. 13:28
 1/2 anonim válasza:
40%
Szerintem az aki elvállal ilyesmit csak azért,hogy olyan lányként pózolhasson akire minden buta tinilány irigykedik majd,holott ez abszurd és teljességgel nem normális (hogy valaki így nézzen ki).Sajnálni tudom az ilyen lányokat és akik gebék akarnak lenni és nem becsülik természetadta szépségüket!Én magam kamaszkoromban talán pár hónapig irigykedtem a modell lányokra,szerencsére idejében felnyílt a szemem!Ma 162 cm vagyok és 54kg,és a párom sosem panaszkodott az alakomra,SŐT!Lányok,ha már magatoknak nem feleltek meg,legalább adjatok barátaitok,környezetetekben élők szavára!Ne tegyétek tönkre magatokat!
2013. okt. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én legszívesebben betiltanám a modellkedést amíg csak csontsovány lányok lehetnek modellek. Köszönöm a választ!
2013. okt. 4. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!