Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbi nem egy kicsit...

Palvin Barbi nem egy kicsit 'husisabb' mint a többi modell?

Figyelt kérdés

Mármint ne értsétek félre szerintem nagyon szép nő és az alakja is irigylésre méltó,de ezeken a képeken nekem nem tűnik 'modell' vékonynak. Mármint vannak nála sokkal vékonyabb modellek is,és csak érdekel a véleményetek. (az utálkozók kíméljenek LÉCCI..)


kép: [link]


[link]


de például ha összehasonlítanánk pl. Adriana Limával vagy Miranda Kerrel (tudom hogy nem ugyanaz a kategória de nem sok modellt ismerek)akkor azért van különbség alkatilag.


Adriana: [link]


Miranda: [link]


Mégegyszer mondom,szerintem Barbinak szép alakja van,de látszik hogy az utolsó 2 említett nőnek sokkal feszesebb,edzettebb teste van. Mi a véleményetek?



2013. nov. 1. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
De. Magassága sem megfelelő, de befutott amikor még ráfogták arra, hogy növésben van és már senkit nem érdekel se a magassága, se a méretei.
2013. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem Barbinak jól áll, hogy testesebb. Jobban néznek ki, mint a gebe modellek akik nem esznek sosem egy jót.
2013. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

egyetértek mindkettőtökkel,köszi a választ!


Egyébként szerintetek szép alakja van? Mármint ha nem nézzük hogy modell. Oké jóláll neki, de szép szerintetek?

2013. nov. 1. 19:07
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem fiúként tetszik az alakja, az arca annyira nem
2013. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
szerintem szép az alakja.
2013. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egy nagyon kicsit talán tényleg teltebb. Ezen a másik fotón jobban kivehető:


[link]

2013. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
36%
Szerintem kicsit se testes...tökéletes alakja van.! Èn is ilyen alakot szeretnék^^
2013. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
jó alakja van, de modellkedéshez felejthető, de tudod ahol pénz van, ott lesz más is ;)
2013. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 hunbula ***** válasza:
Az első kép alapján (második valamiért nem akarja az igazságot) talán kicsit aránytalan, hogy olyan széles a csípője - már modellnek, egyébként semmi baj nincs vele mert szép fiatal lány. De mostanában kezd bejönni, hogy az eddig szokatlanabb alkatok is megjelennek a modellek között, és ez nem is baj, legalább egy kicsit kevésbé lesz elszállva az ideál. :)
2013. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egy szép fiatal lány, ennyi...de semmi különös.

És ne lenne mindig nyitott harcsa szája a képeken, jobb lenne.

2013. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!