Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha én Pesten találok egy...

Ha én Pesten találok egy ügynökséget, és esetleg bejutok, akkor azt suli mellett tudom csinálni? Vagy sokszor kéne feljárni? (én Vas megyei vagyok)

Figyelt kérdés
Ha esetleg ebben tudnátok segíteni, azt nagyon megköszönném.:)

2014. jan. 4. 13:37
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Ha csak egy-két hétvégi fotózásra és hazai divatbemutatóra gondoltál, akkor igen. Ha Palvin Barbi szintű munkákra, akkor nem! Egy keresettebb modellnek a nap majdhogynem 24 órájában az ügynökség rendelkezésére kell állnia. Ha azt mondják utazz Ázsiába, odautazol. Ha neked ez nem tetszik, akkor szimplán keresnek egy másik lányt, nem fogja őket érdekelni hogy neked esetleg már más programod/sulid van. Vagy abbahagyod a sulit, vagy magántanuló leszel, de ha igazi modellkarriert szeretnél kezdeni, akkor várd meg a suli végét!

Hajrá!

2014. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. jan. 4. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!