Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetek model? Mi a véleményet...

Lehetek model? Mi a véleményetek a csillag modell ügynökségröl?

Figyelt kérdés
Sziasztok az első kèrdèsem h mi a vèlemènyetek a csillagmodell ügynöksègröl?a másik 162cm 48 kiló vagyok,az osztálytársaim szerint különleges arcom van ,van esèlyem be kerülni???

2014. jan. 4. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu, hogy model lehess, marpedig azert, mert 162 cm-vel senki nem lesz model...
2014. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dumbo123 válasza:
hát...attól függ.mert ha kifutókon akarsz szerepelni az nem fog összejönni.a minimum az 175 cm://
2014. jan. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én 180 vagyok egy éve regisztráltam ott és semmi munka
2014. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát engem bánt hogy alacsony vagyok de azt irja az oldi hogy alacsonyokat is fel vesznek,meg hàt növésben vagyok.
2014. jan. 5. 13:59
 5/10 anonim ***** válasza:

szia:)

hány éves vagy egyáltalán? a 162 cm az tényleg kevés, de attól még fotómodell lehetsz.

2014. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És milyen modell szeretnél lenni? :)Ilyen magasággal kifutó modell nem lehetsz,de még sok modell munka van.Ha karcsú vagy és érdekes vagy lehetsz fotómodell :)
2014. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok ugy gondoltam ha meg irom a központit meg tul vagyok ezen akkor be álnák modellnek mert tetszik a szakma és csak azért szeretnék modell lenni hogy be válogasanak sorozatokba pl. az egyik ismerösöm mondta nyáron hogy be tud jutatni a barátok köztbe csak azért nem fogadtam el mert a nyolcadik fél év bele számit a tovább tanulásba
2014. jan. 7. 21:45
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja meg amikor ezt ki talátam voltam 58 kg ez miatt le fogytam 48-ra és még szeretnék fogyni,az egyik modell ismerösöm szerint ha fogyok még olyan 40-re akkor tökéletes lennék modellnek alakinak,de h a kamera elöt hogy viselkedek azt nem tudja meg én sem ezért a tükör elöt szoktam gyakorolni pl. boldog ,szomorú,mérges stb...
2014. jan. 7. 21:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is most fogok felvételizni :( Én fotós szeretnék lenni.

Májustba fogom elkezdeni a fotózást.Én csak a fotómodellekről tudok nyilatkozni. :)

2014. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha lefogysz 40re tuti kórházba kerülsz! Kislány gondolkozz,megakarsz halni?Ne legyél már anorexiás p..csa! 10kg-t fogytál!Fejlődő szervezett vagy!Ne az legyen már neked a példa hogy 40kg os legyél,csont és bőr?Belehalhatsz! 14 éves vagy!!!!! Gondolkozz kicsit! Igen igen a mai modelleken nincs mit fogni,csont és bőrök! De abba is belegondolhatnál hogy életveszélyes! Ne hallgass a modell ismerősödre,ha ez az ára hogy 40kg-ra fogyj és kockáztad az életed,akkor inkább hagyd rá!
2014. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!