Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nagyon szeretnék modellkedni!...

Nagyon szeretnék modellkedni! -nem : lány -magasság: 170cm -testsúly: 51 kg ( még fogyókúrázom, szóval ez lejjebb fog menni) -hajszín: eredeti vörös -Szemszín: Zöld szerintetek alkalmas lennék? és hol érdemes próbálkozni? Melyik ügynökség megbízható?

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez alapján nem lehet eldönteni.

Én 175 cm vagyok, 58 kg, derékig ér a hajam és nekem is zöld a szemem.

Na alkalmas vagyok? :D

2014. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
te hova akarsz fogyni 51 kilóról mikor 170 centihez 60 a normális?
2014. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cica,ne fogyni akarjál,hanem nőni.Legalább 3-4 centit.Lehetsz te 170 cm,39 kg is,de akkor is alacsony leszel.Korod?;)
2014. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt alacsony vagy, másrészt nem fogyni kell hanem edzeni, tornázni, izmosodni, sportolni hogy szép alakod legyen, lapos hasad stb, mert az számít nem a súly.
2014. febr. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A sportos alak számít..?

Akkor nézz meg egy Marc Jacobs vagy egy Versace divatbemutatót a youtube-on.

A nádszálvékony alkat a lényeg, a túlzottan sovány és légies alkatú lányok fiúk kellenek modellnek.

A 170centi túl alacsony, a 174 az minimum szükséges anékül szóba sem áll veled valamire való ügynökség...

2014. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy 174 cm a limit. Mindenhol 170 a min.!! Kifutóra általában 174 körül küldenek fel, de ez sem mindig meghatározott.. Attól függ mennyire vagy jó.. Ne fogyokúrázz meg koplalj. Edzés, futás, tornázás és egészséges étkezés... ennyi.. És jó lenne ha küldenél magadról egy képet.. Így nehéz megmondani:)
2014. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem azért,de az első válaszoló alkalmasabb lenne,mint te,kérdező...
2014. jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia!Ha küldenél képet jobb véleményt tudnék alkotni.Egyébként fotómodell még simán lehetsz ezzel a magassággal,a kifutóhoz még nőnöd kell 5-6 cmt.A lényeg,hogy arányos legyen az alkatod,vékony derék,nem túl nagy cici,és ami a legfontosabb érdekes arc!Arra azért figyelj,hogy ne fizess százezreket mindenféle tanfolyamért meg portfólióért,mert nem éri meg.Ha behínak castingra oda mindig kevés sminkben és egyszerű ruhában menj,valamint fontos hogy legyél barátságos.Sok sikert neked!
2014. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!