Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A modellkedéshez elengedhetetl...

A modellkedéshez elengedhetetlen a szép, karakteres arc? Illetve mi az a magasság ami már megfelel?

Figyelt kérdés
170 cm magas vagyok, 50 kiló, szóval elég vékony. kicsi a mellem, a fenekem sem túl nagy. alkatilag szerintem simán lehetnék modell, viszont az arcom egyáltalán nem "modelles". nincs szép pofim sajnos. kifutón is számít a szép arc? vagy ne is gondolkodjak ilyeneken. inkább csak hobbi szinten érdekelne a dolog, meg egyébként is kíváncsi vagyok milyen a modell világ.
2014. jún. 13. 20:25
 1/7 nati6 ***** válasza:
100%
Szerintem attól még hogy szerinted nem vagy szép lehet hogy mások szerint igen.De ha tényleg nem vagy olyan szép bárkit át lehet változtatni.Amúgy az elmondásod szerint szerintem simán lehetnél modell.
2014. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem legalsó testmagassághatár 175 cm, azalatt csak fotómodell lehetsz :)
2014. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nyilván nem fogja senki a képembe mondani, hogy hé te figyi már, nem vagy szép:D de köszi a hozzászólásokat, lehet egyszer még szerencsét próbálok:)
2014. jún. 13. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jaa amúgy a modellek arcában nem a szépséget hanem elsősorban a karakterességet veszik figyelembe :) előző válaszoló voltam
2014. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétféle modell van, aki olyan semmilyen szépség, és akinek fura de szép arca van.
2014. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkatod sem megfelelő, mert alacsony vagy. NINCS olyan hogy fotómodell csak kamu ügynökségeknél!! A modellkedést pedig hobbi szinten nem lehet mert ha itt hagysz mindent 2 hónapra és magántanuló leszel akkor az már elég nagy áldozat egy hobbihoz képest és ezt csak szívvel-lélekkel érdemes elkezdeni.
2014. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a kiló nem számít, csak a centik! ha hobbi szinten akarod csinálni, akkor inkább el se kezd. tök fölösleges mert semmi pénzt nem fogsz keresni. menj el egy ügynökséghez és majd ők elmondják hogy van-e esélyed vagy nem. ha elutasítanak menj el egy másik ügynökséghez, ha ők is elutasítanak....akkor nem neked való.
2014. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!