Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Volt már valaki a Newfaces...

Lilla83 kérdése:

Volt már valaki a Newfaces modellügynökségnél? Mit lehet tudni róluk? Nekem a lány, aki hívott tőlük, szimpatikus volt telefonon, de félek, ők is lehúzósok (portfólió).

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
ha kérnek pénzt, akkor kamuügynökség. ha nem kérnek pénzt semmiért, akkor jó ügynökség! még portfólióért sem szabad pénzt kiadnod, egy normális ügynökség ingyen megcsinálja neked.
2014. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ingyen csinálják nem lesz jó ügynökség mert semmi eredményt nem tudnak felmutatni, de elsőnek igaza van: ha kérnek bármiért pénzt akkor kamu.
2014. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia! :)

Engem nemrég hívtak fel, nekem is szimpatikus volt.

Nekem holnap kell mennem.

Te végül voltál ott?

2014. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! Én végül nem mentem el, több okból sem. Neked, hogy tetszett? Mi történt ott?
2014. júl. 5. 16:28
 5/6 anonim válasza:
Engem visszahívtak a második fordulóra!Jövőhéten megyek!Volt már valaki náluk?
2014. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 temule válasza:
Én elmentem a 2. fordulóra, mert visszahívtak, hogy "Milánóban azt mondták látnak bennem valamit" és közölte velem az úriember, hogy 430 ezer forint lesz az egy egyhetes felkészítés(pózolás, menés, stb...) Ezután azt is mondta, hogy ez még olcsó itt Magyarországon, mert kint Olaszországban kétszer ennyibe kerül. Teljesen kamu az egész annyira lerí róla. Kérem, hogy figyeljetek oda és ne dőljetek be nekik. Alex 18/F
2014. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!