Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan kerülhetnék be az Icon...

Hogyan kerülhetnék be az Icon Model Management-be? Jelentkezni kell? Vagy ők szólítanak le ha látnak bennünk valamit?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 21:41
 1/7 aprilina ***** válasza:
Én is modell szeretnék lenni:) és az iconhoz mennék:) még régebben néztem utána, 14 év a min. 170 cm a magasságnál a min. Email útján jelentkezhetsz, le kell írni az adataidat, kell bikinis fotó meg mindenféle:) és igen Palvin Barbit is ők szólították le:)
2014. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Palvin Barbit 13 évesen szólították le(ha jól tudom)
2014. júl. 13. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
"ők szólítanak le" erre elég kicsi az esély ugyanúgy budapest elég nagy. de küldj nekik emailt képekkel együtt, aztán ha tetszel nekik behívnak,onnan meg már ők mondják meg
2014. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno e-mail-t küldtek, és azóta sem tudom, hogy hogyan találtak meg. :D De egyébként e-mailt küldj nekik smink nélküli képekkel szemből, profilból, meg egy egész alakosat. Illetve add meg a méreteidet, és egy rövid bemutatkozást.
2014. júl. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
E-mailt-t kell irni, de szerintem ne csak oda jelentkezz! Irj nyugodtan, ha van ezzel kapcsolatban kérdésed! 14/L
2014. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Majd írok ha lesz valami fejlemény!

2014. júl. 14. 12:55
 7/7 anonim ***** válasza:
En ugy tudom hogy a veboldalukon kell jelentkezi? Nem igy van? Felre ne ertsetek, nem hiszem h igazam van gyak ugy tudtam.😂
2017. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!