Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hol jelentkezzek?

Hol jelentkezzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kiskorom óta gondolkozok a modellkedésben, gondoltam miért is, ne, egyszer élünk, próbáljuk meg. Nyomozgattam a témában, találtam is ötöt, ami szimpatikus lenne (ICON, Visage, Valentine Models, Royal Models és az Attractive). Szerintetek melyiknél érdemes próbálkozni? Őszintén, kicsit félek tőlük, de már eléggé kíváncsi vagyok. Esetleg többnél is lehet?

Kerestek már ilyen típusú helyekről, és mindig visszautasítottam őket... Akkor és ott félek, aztán mindig megbánom.

A méreteim: 87, 60, 90

173 centiméter, 50 kg



2014. aug. 12. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
VM!
2014. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
VM! Én is náluk vagyok :)
2014. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz ennél a négynél: VM, ICON, Attractive, Visage. Amelyik behív azt választod:D Logikus. Ha többen is behívnak akkor elmész a castingra és amelyik a legszimpibb azt választod, de szerintem jelentkezni jelentkezhetsz többhez is:))

sok sikert!!!:)

14/L

2014. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves válaszokat! :) Ha esetleg nem írná ki (még új vagyok), a kérdező voltam!
2014. aug. 13. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!