Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Tudtok Budapesten vagy környék...

Tudtok Budapesten vagy környékén nagyon jó fotóst, aki tényleg ért hozzá és jó glamour és portfólió képeket csinál?

Figyelt kérdés

És nem túl drága?

Légyszi olyat írjatok, aki tényleg jó képeket csinál és van vele személyes tapasztalatotok is.

Előre is köszönöm!


2014. aug. 22. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia:)

Ha modellkedni szeretnél nem kellenek profi fotók:) Keresel egy megbízható ügynökséget és ők csinálnak neked ingyen (persze csak ha nem lehúzós) portfóliót:))

És szerintem ha mindenképpen akarnál csináltatni portfoliót (ügynökség nélkül) akkor a jó fényképészek biztos drágák is:(

Remélem segítettem valamit:))

Ha még szeretnél valamit tudni nyugodtan írj privátban, szívesen segítek, ha tudok:))

14/L

2014. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rengeteg a jó fotós, de számíts rá, hogy egy átlag portrésorozat 30-50 ezer forintnál indul.


Akiknek követem a munkásságát és szerintem jók (Budapest és környéke, a teljesség igénye nélkül):

www.facebook.com/langpeterphotography

www.szalaymona.hu

www.renifoto.com

www.sztyui.com

2014. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!