Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan hozzam magam formába?...

Hogyan hozzam magam formába? Hol kezdjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.szeretnék majd 1 év múlva Az ICON nál emailben jelentkezni,hátha behívnak castingra.Mi a véleményetek az iconról?Vagy esetleg valaki tud jobbat?A kérdéshez visszatérve.Ha behívnának castingra,szeretném hogyha nem csak az arcom,testem is megnyerő lenne.Genetikailag nagyon szerencsés vagyok:hosszú vékony lábak,nem vagyok hízásra hajlamos.Egyedül az amire odakellene figyelnem,hogy a fenekem ne löttyedjen el,és a hasamra,csípőmre ne menjen túl sok felesleg.Nem vékonyítani szeretnék magamon mert az vagyok,hanem formásítani,feszesíteni,ám mivel nézik a centiket castingon azt sem szeretném hogy azt mondják a végén menjek fitnesmodellnek.vékony csontozatú vagyok.Szóval nehéz megfogalmaznom de szeretném elérni a formásítást izmosítást,úgy hogy közben ne nagyon sokat vastagodjak,hanem csak hogy formám legyen.és ugye az evésre természetesen oda kell figyelnem.Ti milyen edzést ajánlotok?Modellektől kérdezem,hogy mit edzetek,és mit esztek,hogy megmaradjon a formás has,popsi,de mégse vastagodjatok??

2014. aug. 24. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen edzőterem.


[link]

2014. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ő csak egy a sok közül, akit belinkelhettem.
2014. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Builder.hu es hasonló helyeken olvasgass mert lathatólag fogalmad sincshogyan működik a tested..
2014. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz megvastagodni... Jobban tennéd ha sportolnál valamit mert a tizenéves vékonyság nem tart örökké. Edzőterem tényleg hasznos lenne.
2014. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!