Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek ő lehetne modell?

Szerintetek ő lehetne modell?

Figyelt kérdés

[link]

szerintem lehetne modell de kevés lájkot kap, miért van ez nem helyes? :(


2014. okt. 10. 17:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Azt nem tudom, lehetne-e modell, de azért kap olyan kevés "lájkot", mert csak bárgyú selfie-jei vannak, egy értelmes, szép fotója nincs. Ettól a homlokráncolós, ostoba pofát vágós képektől amúgy is a hajamat tépem...
2014. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azért,mert helyesnek mondott,azért nem kell modellnek lenni.tanuljon szakmát,amiből megél.
2014. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

De, helyes, szép arca, szép szeme van. Természetes dolog, hogy az ember vonzódik a széphez, és teszem azt, szereti fotózgatni is magát.


De modellnek lenni nem ennyiből áll. A szakma lényege, hogy eladd, amit el kell adni. Akár egy eszméről, amit a fotós meg akart jeleníteni, akár egy ruhadarabot a katalógusban. A linkelt képekből pedig nem derül ki, hogy az illető alkalmas-e ilyesmire.

2014. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
csak ilyen facebookos senki "modell"-re gondoltam :)aki egy kicsit híresebb szeretne lenni, jobban érezné magát ha nem nyolc lájk lenne a képén hanem 100-nál több
2014. okt. 10. 18:19
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
A lájkok számától bárki is jobban érzi magát? Milyen világot élünk, öcsém... Micsoda problémák...
2014. okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
hidd el az ő korabeli lányoknak számít hogy a pasi képén hány lájk van
2014. okt. 10. 18:28
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Én erre csak azt tudom mondani, hogy talán jobban jár egy olyan lánnyal, akinek ez kevésbé fontos...
2014. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Miért, ő hány éves? Csak mert én 18 vagyok (leszek egy hónap múlva), nem hiszem, hogy olyan nagy lenne a korkülönbség kettőnk között. Mindenesetre elég szánalmas ez a lájkmérce, meg a lájkgyűjtögetés, mint életcél is. És elég baj, hogy ez bárkinek is mérvadó és fontos.
2014. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
tippelj ő hány éves
2014. okt. 10. 18:37
 10/20 A kérdező kommentje:
14
2014. okt. 10. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!