Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Tudtok egy jo, es ingyenes...

Tudtok egy jo, es ingyenes modellugynokseget?

Figyelt kérdés
Regota szeretnem kiprobalni. Egyszer el is hivtak egy valogatora, bevalasztottak es kozoltek, hogy kb 300 ezret kene fizetni. Nagyon nagy almom, hogy modell, statiszta vagy reklam ember legyek. Nem igazan hiszek benne, hogy sikerulhet, mert csak 163 cm vagyok. De nagyon probalkozom. Segitsetek!!

2014. okt. 19. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
163 centivel modell elég nehezen lehetsz.. csak lehúznak egy bazidrága portfólióval mindenhol. statiszta lehetsz, azért nem is kell sokat fizetni, csak beregisztrálni egy adatbázisba.
2014. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szoval inkabb ne probalkozzak??://
2014. okt. 19. 15:39
 3/9 anonim válasza:
0%
Próbálkozni nyugodtan próbálkozhatsz, a fotómodelleknek nem kell magasnak lenniük. De azt előre közlöm, hogy komolyabb modellügynökségeknél mindenhol fizetni kell, az életben semmi sincs ingyen, sajnálom.
2014. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahol fizetni kell az csak lehúzás. Normális, ismertebb ügynökségeket keress ahol fotómodellekkel, statisztákkal foglalkoznak. A modellkedés munka, neked fognak fizetni, nem te fizetsz érte.
2014. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp ez az, hogy a komolyabb ügynökségeknél NEM kell fizetni. Olyan pedig nincs, hogy fotómodell, de statiszta még lehetsz.
2014. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ekecy válasza:
Egy jo par eve foglalkozom en is fotozasokkal,stb! sajnos jol mondjak altalaba az elso lepes egy portofoliot ugyis csinaltatnak es az megint csak penz...mert azt az eg vilagon sehol nem fogak ingyen meg csinalni meg akkor is ha akar milyen ingyenes ugynokseg...a magassagod miatt ne keseredj el,en is egy 163cm magas lany vagyok,es azert mert eppenseggel kifuton nem lehetsz mivel ott biza meg kerik a magassagot...tollem is koveteltek mindig...mas egyebb barmely fotozasra el lehet menni...es folleg reklam cegekhez...ruhareklam,arc,glamur stb stb sok van...es probalkozz soha ne add fel barki barmit mond hidd el nekem...
2014. okt. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha alkalmas vagy mindent fizet egy jó ügynökség mert úgy is haszon lesz nekik rajtad...
2014. okt. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat akkor azt hiszem keresgelek tovabb, hatha talalok valami jot, mert ezt tenyleg nagyon szeretnem. Es utolso: ezt meg nem tudom, eddig harom fotozason voltam, de nem tudom, hogy alkalmas vagyok e ra. Majd kiderul ha egyszer sikerul.
2014. okt. 23. 14:53
 9/9 anonim ***** válasza:
neten megkeresed őket, kküldesz képet :) le van irva milyen kell... én se portfólióval mentem hanem ők csinálták már miután volt személyes találkozó és jónak találtak
2014. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!