Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Egy modell formás legyen vagy...

Egy modell formás legyen vagy inkább vékony? Szép, karakteres, vagy csúnya arcú?

Figyelt kérdés

Nem értem. Ugye az alap, hogy egy modell magas legyen. Vannak ezek a nagyon vékony, magas, fiús alkatú (tehát elől deszka hátul léc) kifutómodellek, akiknek ha jól tudom, az előnyös, ha unalmas arcuk van, mert ugye a ruha a lényeg, nem a modell. Akkor olyat is hallottam, hogy egy modell arca legyen karakteres, ez gondolom akkor a fotómodellekre vonatkozik, hogy az ember ugye felkapja a fejét, ha mondjuk látja egy plakáton, mert a különleges arc odavonzza a tekinteteket. És vannak olyan modellek is, akik szép, de nem karakteres arcúak, ők viszont formásak, szép mellük, fenekük van, és karcsúak, fotókon látni őket, nem kifutókon. Akkor most melyik? A lapos, fiús alkat, vagy a nőies? Nem értem.


Félreértés ne essék, nem azért kérdezem, mert modell szeretnék lenni, szimplán csak érdekel.



2014. okt. 30. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A fotókra mindig rálehet segíteni.

Legendás 90-60-90 méretek kellenek.

2014. okt. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában a fiús alkatú, karakteres arcú modellek a keresettek. Az, hogy szépek vagy csúnyák, elég relatív. A legtöbb fotókon látott "nőies" modell is deszka valójában.

[link]

[link] Itt egyáltalán nem előny a nagy mell, vagy a kerek fenék. Max. fehérnemű, fürdőruha fotózásoknál. Arra meg ott a photoshop.

2014. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az igazi modellek nagyon vékonyak magasak és egyáltalán nincs nagy mellük/fenekük
2014. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy modell van, aki 173 cm felett van (de inkább 175), vékony, a méretei 90-60-90 alatt kell legyenek, az arca karakteres és fotogén. Ezt a modellt alkalmazzák kifutókra, ad campaignekre, címlapokra, különböző márkák arcának, és egyéb fotózásokra stb. Persze 20 éve még Cindy Crawford és Stephanie Seymour formái hodítottak, de ahogy a divat, úgy a modellvilág is változik. Jelenleg az ilyen tipusú lányokat keresik, illetve a Victoria's Secret, Sports Illustrated stb. kedveli a domborulatokat, de azok a lányok is vékonyak, csak hogy izmosabbak, esetleg nőiesebbek.
2015. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pann02 válasza:

Ez attol fugg

Kifutora a testalkat jobban szamit mint az arc,azon belul pedig a vekony magas lanyok kellenek nekik

Fotomodelleknel ugyanolyan fontos az arc is,mint a testalkat..ott lehet "izmosabb" is a lany,nem csak vekony

2016. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!