Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellkedni szeretnék! Tanácso...

Modellkedni szeretnék! Tanácsokat ki ad?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elsőnek is leszögezném hogy komolyan gondolom a tanulást, csak mellette érdekelne a modellkedés.

Jelenleg 166,5cm vagyok és 60kg.

Teljesen tisztában vagyok azzal hogy sem a magasságom sem a súlyom nem ideális a modellkedéshez, egyenlőre.

Azonban még csak 14 éves vagyok és valószínű fogok valamennyit még nőni, és természetesen a súlyom leadásán is ügyködök sporttal illetve kevesebb-egészségesebb étkezéssel.

Szerintetek lehet kb 172cm magas?a szüleim szerint van rá esély, de nem szeretném magam tévhitekben ringatni (szeptemberben töltöttem a 14-et) .

Szerintem 50kg ideális lenne a mostani 166,5cm magasságomhoz, egyébként a lábaim, a karjaim hosszúak, nem vagyok csúnya sem, remélem ha fogyok akkor csontosabb lesz az arcom és karakteresebb.

Sokan szépnek mondanak bár nem amolyan klasszikus szépségnek, hanem egyszerű szépnek de remélem ez nem olyan sorsdöntő.

Megköszönném a kérdéseimre ha értelmesen válaszolnátok! :)


2014. nov. 18. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ket kerdest talaltam. S a valaszaim: en es lehet... :-/

Tegyel fel kepet, mert igy nem lehet tanacsot adni. Latni kell! Amugy majdnem minden 14 eves modell akar lenni.

2014. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
14 évesen nekem is ez volt a vágyam...vagy 200.000-et ráköltöttem és azóta is verem a falba a fejem. pedig magas vagyok és vékony
2014. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

14 évesen mindenki modell akar lenni, aztán rájönnek hogy ez is csak egy szar munka mint a többi, és nem éri meg ezzel elcseszni az időt. Meg eleinte többe is kerül mint amennyit fizetnek érte... már ha fizetnek és nem átvernek csak.

14 éves kor után 1-2 centi növés még lehet, de az sem biztos. Mindenesetre pár év múlva már úgysem akarsz modell lenni... több eszed lesz annál.

2014. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!