Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 14L vagyok szeretnék modelkedn...

14L vagyok szeretnék modelkedni 168cm vagyok és 63kg (rádásul még szemüveges is) mennyire kéne lefogynom hogy modelkedhessek? (nem kifutó model szeretnék lenni)

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony vagy és husi is ahhoz, hogy modelkedhess, szerintem inkább csinálj valami értelmeset.
2014. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen magas vagyok, csak 12 éves és 49 kg kábé, de nem tudhatjuk, hogy te mennyivel lennél vékony, mivel lehet izmosabb vagy, lehet nem, vagy könnyebb-nehezebb a csontozatod. Egyébként csak egy modell van, aki egyaránt kifutó modell és fotomodell is, ahhoz pedig még kéne pár centi...
2014. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért akar minden 14 éves kislány modell lenni?? Mondjátok már el nekem. Ez munka, hol van neked suli mellett időd dolgozni is? Főleg ha igazi modell lennél, menni kell külföldre, vagy az ország másik felébe napokra. A suliban nem nézik el neked ha lógsz. Modellkedésből pedig megélni nem lehet.
2014. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha hirtelen megnyúlsz vagy 8-10 centit és ahhoz a magassághoz leadsz ebből 15 kilót, akkor talán lehet szó a dologról. Elméletben. Gyakorlatilag még akkor is elhanyagolható esélyed van.

Elmehetsz sok pénzért csináltatni pár csillivilli képet, az ostoba barátnőidnek meg elmesélheted, hogy modell vagy. A legtöbb korodbeli "modell" ugyanis csak ennyit tud felmutatni. A fotósok meg jól megélnek belőletek...

2014. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jajj draga, ugye tudod hogy az arc is szamit?!
2014. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!