Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Létezik olyan modell akinek...

Létezik olyan modell akinek csak az arcával foglalkoznak? (A kérdésem nagyon rosszul van megfogalmazva, de a többi lent)

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert szeretnék modell lenni,de még van pár plusz kg rajtam.Így amíg ezeket a kilogrammokat leadom arra gondoltam hogy csak az arcomat adnám vagy hogy mondjam.Lehetséges ez?Vagy várjam meg amíg lefogyok?Azért kérdezem mert már így is későn kezdenék bele szerintem(nemsokára 15 leszek).Amúgy még mielőtt bárki mondaná,nem csak heccből szeretnék modell lenni,több fotós mondta már hogy nagyon szép arcom van,és hogy ha modell lennék akkor sikerem lenne.

Na mindegy,lényeg a lényeg lehetséges hogy eleinte csak az arcomat fotózzák,azzal foglalkozzanak?Bocsánat a furcsa megfogalmazásért, válaszaitokat előre is köszönöm.:)



2014. nov. 25. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szép arc kell, hanem különleges, karakteres.
2014. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,tudom.A fotós is ezt mondta,csak nem gondoltam volna hogy olyan fontos hogy azt írjam.(Nem gondoltam hogy valaki pont ezen fog fennakadni.) :)
2014. nov. 25. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem lehetséges lehetne, de például ha elmész egy modellügynökséghez, akkor ott mindent néznek
2014. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2014. nov. 30. 15:21
 5/5 anonim válasza:
olyan nincs hogy fotómodell, model csak is az lehet aki legalabb 170 cm magass, 90 cm csipí max ( fenék kozepén merve) es 60 as derék! Ha nem vagy 170 cm es a mereteid sincsenek meg, de ennek ellenere leszerzodtet egy ugynokseg, az akkor csak id azt jelenti hogy egy nagyon bena az ugynokseg, ahol neked semmi haszon nem lesz, csak lehuznak!!!!!! Modell vagyok a VM nel szval nem csak ugy irtam :)
2014. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!