Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Tudtok Szegeden olyan modellst...

Tudtok Szegeden olyan modellstúdiót, ami a lányokat át alakítja?

Figyelt kérdés
Pattanásos a bőröm, ennyi az egész, de nagyon sokan mondják hogy gyönyörű vagyok mert lealapozom magam. Szeretnék modell lenni, és hallottam olyanról hogy aki szép azt a cég saját költségeibe kicsinosítanak. A lényeg hogy van-e ilyen Szegeden?

2014. nov. 27. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A modellstúdió nem alakít át lányokat... nem tudom ezt hol hallottad. Nem szeretetszolgálat, ha nem szép a bőröd, azt neked kell megoldani, ha nem elég jó a tested akkor magadtól kell megmozdulnod és konditerembe, tornázni járni, stb.

Ha pattanásos vagy akkor pedig menj orvoshoz, vizsgáltasd ki hogy mi okozza és kezeltesd. Ha csak kisebb pattanásokról van szó, akkor valószínűleg az egészséges életmód is megoldja a gondokat... meg a sminkek elhagyása és bio tisztálkodószerek használata. Orvos csak akkor kell ha gyulladt nagy pattanásokkal vagy tele. Az már nem normális.

2014. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én fotós vagyok, s szívesen fotózlak, ha ez esetleg segít elindulni .:)

ÜdV: Petya

2015. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!