Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Fotós gyakorláshoz hol találha...

Fotós gyakorláshoz hol találhatnék félakt vagy akt fotózást vállaló lányokat?

Figyelt kérdés

2014. dec. 12. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Haha!! A fotózást bármivel gyakorolhatod !!!
2014. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
fotós gyakorláshoz, persze.. kérd meg anyádat.
2014. dec. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Keress egy kecskét.
2014. dec. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
félakt, akt fotózás gyakorláshoz modellt?
2014. dec. 12. 10:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Modellonline, Facebook modell csoportjai, viszont ahhoz, hogy valaki levetkőzzön a fényképezőgéped előtt, nem árt ha van némi (legalább ruhás) referenciád.
2014. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
jajj ócska duma, így akarsz megfektetni csajokat mi? Gyere el, lefotózlak, ha már itt vagy egy kis pia, dumcsi, leitatod aztán rakja szét...
2014. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem a kérdezőt akarom védeni, de a válaszadók hozzáállása is megér egy misét. Nagyon nehéz manapság ilyesmire alanyt találni. Szándékosan nem írtam modellt, mert a profi modellek egyrészt elég sokba kerülnek, másrészt pedig eléggé "el vannak butítva". Én profi fotós vagyok (nem a belépő tükrössel kattintgat kategóriás) de csak egy-két akt anyagom van, pedig évek óta csinálom. Aki komolyan gondolja és tényleg meg akarja ezt tanulni annak nem sok választása van. Ha keresel, vagy fogalmuk sincs mi az az akt, vagy tizennyolc alattiak jelentkeznek, vagy totálisan alkalmatlanok (alkatilag, külsőre, vagy a piercingjeik és totál oda nem illő, össze nem illő tetoválásaik miatt). Rohadtul nem egyszerű. Aki komolyan gondolja annak eszébe sem jut, hogy a fényképezőgép átellenes oldalán egy ellenkező nemű személy van. Aktot fotózni NAGYON NEHÉZ. Míg egy ruhás sorozatnál a ruhával lehet hangsúlyozni vagy eltakarni valamit, itt erre nincs lehetőség. A helyes beállításokkal, megfelelő szögből és pillanatban való fényképezéssel, jó fény/árnyék viszonyokkal kell ezt megtenni ami ezerszer nehezebb. Persze nem vitatom, hogy van egy csomó kretén aki azt hiszi, hogy így a legegyszerűbb punc1közelbe kerülni, de ha valaki tényleg fotózni akar annak eszébe sem jut kikezdeni a modelljével, nekem sem jutott soha, pedig túl vagyok már egy-két ilyen fotózáson.
2014. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, a következő kérdésed meg az lesz, hogy hol lehet kapni a Nyugati környékén ginát.
2014. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked ez valami fétised, hogy beginázz egy kecskét? Csak úgy mondom, hogy most már van törvény az állatkínzásra.
2014. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!