Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mikor értitek már meg, hogy a...

Mikor értitek már meg, hogy a modellkedéshez nem elég egy csini pofi?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy itt mennyi buta kislány és tévhitben élő emberke van.

Nem hiszem el, hogy ennyire analfabéták vagytok, hogy egyszerűen nem tudjátok megérteni, mi is a modellkedés.


A modellkedéshez adottságok kellenek. Azok a lányok nem anorexiások, nem fogyóznak, se semmi. Ők genetikailag ilyenek. Nem tudom felfogni, hogy egy 165 cm-es duci kislány mit akar a modell szakmában. Az pedig óriásian nagy tévhitben él, aki úgy gondolja, hogy bárki lehet modell. HOGY LEHETNE MÁR BÁRKI AZ? Az isten áldjon már meg benneteket. Ja, 15 000 ft-ért 2 havonta kaphat munkákat bárki, vagy szerepelhet egy porszívó reklámban, DE! Az nem modell!!!!!! Magyarországon egyetlen modellügynökség van akikre azt lehet mondani, hogy na... ők igen. Ez pedig a VM. Náluk nem kell 1 ft-t sem fizetned, nem véletlenül. Az egy modellügynökség. nem egy hulubulu kiscég, ahol kiperkálsz fél millát és akkor te most elhiszed hogy modell vagy. Bogaraim, aki a 173 cm alatt van és nem vékony az még csak ne is álmodjon a modell életről. Másrészt pedig azt sem tudjátok megérteni, hogy nem lehet akármilyen arccal odaállni. Nézzétek meg a model.com-ot vagy a VM oldalát. Ide EGYEDI, KÜLÖNLEGES, sok ember szerint akár "csúnya" lányok kellenek.


A másik baromság, hogy ezeknek a lányoknak milyen rossz sorsuk van és hogy mennyire szörnyű az életük. Naácsi. Ezek a lányok imádják azt amit csinálnak. Ha annyira sz*r lenne nekik, nyilván abba hagynák. A modellek 80%-a többet keres a saját szüleiknél (a VM-es lányok is), ami talán a mai tinilánykáknak imponál. De ők meg is dolgoznak érte.


Amit pedig a legvégén még hozzátennék, hogy a modellek NEM ANOREXIÁSAK!!!! Nem is lehetek azok... Hogy lehetnének? A szabvány méretek miatt kellenek oda vékony lányok, azaz aki anorexiás, lóg rajta a ruha, így már nem is modellkedhet. Ennyit erről..

Mellesleg a ruhák igen is a vékony, magas lányokon állnak jól. Nem véletlenül állnak minden híre tervező kifutóján ilyen lányok.:)


Ui.: Elnézést a regényért, de úgy gondoltam végre tisztázni kellene ezt valkinek.


Üdv. (Nem egy modell barátnőm van, ezeket a dolgokat nem én találtam ki:)!)



2014. dec. 28. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem értem, hogy mi a francért akar minden második lány modell lenni. Nagyon kevés olyan modell van, aki tényleg meg tud a modellkedésből élni, ráadásul ha jól tudom a 25 éves kor már matuzsálemi a modell szakmában. Utána mit fog csinálni?
2014. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Vonzza őket a hírnév, a csillogás és a pénz és azt hiszik, hogy ez baromi könnyű. Gondolom :D

A modellek magántanulók, a legtöbb 15 éves kor körül kezdi a modellkedést(13-14 éves kortól lehet kezdeni), de közbe ugyan úgy tanul, leérettségizik stb.

Szóval miután kiöregedtek,ott lesz már diplomájuk/szakmájuk.

2014. dec. 28. 14:32
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak itt a legtöbben nem suli mellett gondolkodnak a modellkedésen, hanem helyett, ez a probléma.
2014. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

Van sokféle modell, ha tetszik ha nem, még duci modellek is vannak, meg alacsonyak, gyerekek, idősek. A kérdésednek pedig semmi értelme, mert nem egy kérdés, hanem egy tinilány kioktatásának tűnik.

Az is látszik hogy közöd nincs a szakmához, mert elég nagy hülyeségeket írsz. Szerinted csak azok a modellek akik a kifutón járnak és tökéletesek? Ezen kívül igen sokféle létezik még... szerintem mielőtt kioktatod a népet járj is utána miről beszélsz.

2014. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyon is értek a dologhoz és igen, csak ők lehetnek modellek. A többi NEM MODELL. Bele kéne lassan törődni. Nincs se alacsony, se duci "modell". Ők nem modellek. Őket felkérték 1-1 munkára, de akkor sem modellek. Akinek utána kéne néznie, az te vagy. :)
2014. dec. 28. 16:43
 6/16 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért akarna bárki is így kinézni? (pénz, hírnév igen tudom) [link]

Van egy-két természetesen szép lány, de a többség smink nélkül félelmetes. A smink persze mindegyiken nagyon sokat dob. Kb. 3 típuscsoportba lehet őket osztani, és ezek a sémák ismétlődnek. A hajuk iszonyat ápolatlannak, laposnak, zsírosnak néz ki a bélyegképeken. Azért a többi képen kicsit jobb a helyzet. Elálló fül, csontos, férfias esetleg kislányos arc, álmatag vagy kiguvadt szemek. Ez most nagyon sértőnek hangzik tudom, de hát ez volt az első benyomás, igazad van, hogy átlagember szerint "csúnyák".

2014. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Épp ezért nem lehet akárki modell. Ide tényleg nem megszokott, különleges, érdekes arc kell. Nem elég a vékony, nyúlánk alak. Sok embernek ők tényleg csúnyának tűnhetnek, szerintem azonban gyönyörűek. Persze nekem barátnőm is van, aki modell. Hozzászokott a szemem hozzájuk.
2014. dec. 28. 18:43
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Köszönjük a kioktatást! Aki valamennyit is konyít ehhez az egészhez, az ezeket alapból tudja, aki nem, abból meg úgysem lesz topmodell. Szerintem ez eléggé felesleges volt, mintha mindenkire fel lennél háborodva, és te mindent tudnál...
2014. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

AZ majd kiderül hogy felesleges volt-e. :)

Nagyon is kellett, mivel elég unalma, hogy naponta min. 5 kislány irogatja ki, hogy lehet-e modell.

2014. dec. 28. 19:13
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, egyetlen egy kérdés miatt nem fogják feladni:D
2014. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!