Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 13 évesen 40kg-val és 155cm-ve...

13 évesen 40kg-val és 155cm-vel lehetek MÉG modell a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Elvégeztem egy egy hónapos modelliskolát, ami Belgrádban volt(Szerbia) a Silver Fashion-nél, és ott "lediplomáztam", azaz elismerték,hogy megtanultam a kifutón sétálni meg ilyenek. Ez ér valamit Magyarországon?

U.I: most fogyózok



#diéta #fogyókúra #modell #mosellkedés #Silver Fashion
2015. jan. 9. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

13 évesen minek fogyózol? Semmi értelme, inkább egyél csak normálisan, különben nem fejlődsz rendesen!

Szerintem kicsit alacsony vagy, mármint nem tudom, hogy megnyúlhatsz e pár év alatt kb 180 centire.

Nem bántásként, de szerintem ez a modellsulis dolog nem jelent még semmit. Gondolom jó sokat fizettél érte.

Figyelj, baromi nehéz bekerülni a modellvilágba, én mondjuk letennék róla, de ha tényleg nagyon szeretnél az lenni, akkor el kell járni kitartóan castingokra, és kiderül majd ott, hogy van e hozzá alakod/arcod. Viszont soha ne hagyd magad lehúzni pénzzel, mert az csak átverés.

2015. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a 170 cm-t sem fogja elérni a magasságod mire felnősz, úgyhogy nem.
2015. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jól átvertek. A modelliskola csak lehúzás, sehol nem veszik komolyan. Egy modellnek minimum 173 cm-nek kell lennie, ami te sose leszel ha 13 évesen csak 155 cm vagy. Mellesleg ha tényleg jártál modell suliba akkor azt is kellett tanítsák, hogy fogyózás helyett mit kell tenni a jó testért... 40 kilóval meg nagyon vékony lehetsz, szóval fogyni egyáltalán nem kell az tuti.
2015. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
155 centivel?? LOL
2015. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Silver Fashion-nél nem húztak le!!! Nézzétek meg fb-n, az egy nagy cég!!
2015. jan. 10. 01:22
 7/16 anonim válasza:
Annak is lehet hamisitott iskolája...
2015. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ajj, de diplomán rajta van a pecsét meg az aláírás is!!!!
2015. jan. 10. 12:37
 9/16 anonim ***** válasza:

A papir maga nem er semmit egy ugynoksegnel, akar igazi ceg, akar lehuzas. Viszont a tudas, amit ott szereztel, az mar hasznos lehet, ha tenyleg megtanultad, hogyan jarj a kifuton, es par alapfogast, hiszen ezeket nezik egy castingon. De emellett a lenyeg az eredetiseg es az egyeniseg, hogy valami megkapo legyen benned az ugynokseg szamara, nem csak a bemagolt alap dolgok szamitanak.


Epp ezert, ha alacsonyabb is vagy, meg lehet esely, csak max nem a kifutora, hanem foto, vagy reklam modellnek.

A karakteres arc fontosabb.


Viszont a fogyozast feljetsd el! Inkabb nezz utana az egeszseges taplalkozasnak, fogyassz sok zoldseget, gyumolcsot, kevesebb cukor es nasi, mozogj mellette rendesen, es akkor rendben lesz az alakod, de a fogyozas teljesen felesleges, 13 eves korban pedig kifejezetten karos.


Es szerintem ne add fel, csak azert mert nehez, ha ugy erzed, hogy sikerulhet, ne add fel. Nehez, de megis vannak, akiknek sikerult, miert ne lehetnel te is egy ilyen szerencses. : )

2015. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
10%
átba***ak szivi el kell fogadni :p 155cm? nem fogsz megnőni annyira amennyi kellene...
2015. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!