Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mell 87, derék 54, csípő...

Mell 87, derék 54, csípő 90,160cm,47kg, így lehetek fotómodell?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy alacsony vagyok, de ruhamodellként szerintetek lenne esélyem? Az arcom szép, bőrhibáim nincsenek.

2015. jan. 25. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz ha van rá elég pénzed és időd. Gyakorlatilag bárki lehet fotómodell. Nem kell hozzá szépnek sem lenni.
2015. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kép esetleg?
2015. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2015. jan. 25. 14:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Szép vagy, szerintem lenne. Próbálkozz.
2015. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs karakteres arcod. Rengeteg időd és pénzed rámegy erre, nem csak modellszakma van a világon. Nem értem a sok éretlen kislányt, miért akar mindenki modell lenni. Nincs külön fotómodell, arcmodell, kifutómodell... alacsony vagy, 172 cm alatt szóba sem állnak Veled.
2015. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon off, de gyönyörű ez a ruha! Megmondanád, hogy hol vetted? Köszönöm!
2015. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Nincs olyan, hogy fotómodell. Modell van, de az valahol 180cm-nél kezdődik.
2015. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia szerintem szép vagy viszont ahhoz hogy modell legyél változtasd ezt a borzasztó hajszínt valami sokkal természetesebbre...valamint ha fotó modellnek jelentkezel akkor ott ugye nem arra kiváncsiak hogy hogy nézel ki egy kiló vakolattal a fejeden szóval ha behívnak castingra akkor egy minél egyszerűbb külső megjelenésre törekedj mind sminkelésileg mind ruházatilag
2015. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
NINCS FOTOMODELL A ruhakat is a normalis kifuto modellek reklámozzák
2015. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondoltam válaszolok,hát ha valaki még elolvassa.Igenis van kifutó és fotó modell.Ezt pedig egy profitól hallottam.Mondta is hogy ahhoz nem kell akkora magasság.(165-170)Amúgy az ázsiaiaknál a legtöbb modell 165-170 körül van.Az ilyen fashion Week kifutós munkáknál szoktak minél magasabbat keresni.Ha szép arcod van akkor csak azzal is lehet modelkedni.(Az ázsiai részt egy német,de amúgy a videójoba angolul beszélő youtubertől tudom.Ő Koreába él és főleg arc modelkedik Sissel a neve.)
2020. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!