Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Olyan testtel, mint Kim...

Olyan testtel, mint Kim Kardashian, modellkedhetnék-e?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 16:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Több ügynökség visszahívott, persze ott normális képeim voltak, de a szüleim nem engedtek, köztük a Valentine Models (nem tudom jól írtam-e) is, de nem engedtek el. A vállam nem széles ennyire, csak párnázott vállú zakó van aZ egyik képen.
2015. febr. 11. 06:10
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg vissza hívtak az jó, csak nehogy az legyen a vége hogy sok pénzt kérjenek és munkát meg nem adnának. Sok mindent kérnek tőled portfóli képet, hogy iratkozz be modell iskolába, és a végén csak glamour munkát kapnál lehet.
2015. febr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) tudom, hogy szeretik átverni az embereket, szerencsémre egyik ismerősöm fotós, és potom pénzért megcsinálja, így legalább nem vesztek rajta. Ha meg nem megy a modellkedés, folytatom a színészetet, eddig is Ezt csinálom suli mellett
2015. febr. 11. 10:17
 14/17 anonim válasza:
100%

Esélytelen, hogy a VM kiválasztott volna. Egy középkategóriás ügynökséghez sem vennének fel, nemhogy az egyik legjobba: egyáltalán nem megfelelő az alkatod és az arcod sem. Ja és a 90-60-90 nagy kamu, a high-fashion modelleknek nem ilyen méretekre van szükségük. Ráadásul a csípőt a fenék közepénél mérik a legszélesebb ponton, ami nekem min 110 fölött, amikor a max. 93 cm lehet a modelleknél és az is a min. 180 centiseknél. Nézz már fel légyszi a VM oldalára, mielőtt ilyeneket mondasz.

Kim Karashian nem modell, csak egy celeb!

2015. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

14-es voltam.

*neked.

Egyébként a top ügynökségek ingyen megcsinálják a modellportfóliót. És ha a fotós nem profi: teljesen felesleges tesztfotókat csináltatnod, mert kb. a kukában végzi az összes ügynökségnél, ahová jelentkezel, ahol ráadásul úgy kezdik, hogy új portfóliót kell csináltatni.


20/modell

2015. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de viccből nem írok ilyeneket.
2015. febr. 13. 18:29
 17/17 anonim ***** válasza:
Ő sem lehetett modell, nincsnek meg hozzá az adottságai
2018. jan. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!