Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Színészkedes és modell kedésbe...

Színészkedes és modell kedésben szeretnek segítséget kérni valaki esetleg tudna véleményt mondani erről a témáról?

Figyelt kérdés
Régi álmom hogy színészkedni akarok eddig el nyomtam magamba hogy úgyse menne de most el koltoztem külföldre és talán meg próbálnám egy próbát remelem meg ér ha valaki tudna erről véleményt mondani hogy külföldön lenne-e esély el kezdeni és hogyan. Nagyon sokat segítene és nagyok halas lennék érte.. 16/L
2015. febr. 27. 23:35
 1/3 anonim válasza:
Ahhoz, hogy szinesz legyel kulfoldon ahhoz az adott orszag nyelvet alhol vagy kivaloan kell beszelned anyanyelvi szinten. Ez a legelso lepes. A tobbi csak ezutan jon.
2015. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyelv az már megy elég sok éve tanulom es élek már itt tudok beszélni. De nem tudom hogy mi legyen a következő lépés.
2015. márc. 6. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:
A nagy kérdés: melyik országban vagy épp? sziniiskola elég sok helyen van, interneted van, olvass utána, modellkedés még egyszerűbb ha olyan országban élsz ahol a models.com top ügynökségeiből találsz valamit akkor oda küld el online a jelentkezésedet, de olvasd el a feltételeket, hogy ne érjen csalódás a visszautasítás miatt.
2015. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!